Pistolet Na Farbę

W pierwszym momencie można się pomylić i uznać go za niebezpieczną broń. I ty też tak pomyślałeś widząc go podczas remontu plebanii. Jednak jego zastosowanie to malowanie dekoracji w takich miejscach jak Twoja wspaniała plebania. Ty jako przedsiębiorczy proboszcz nie możesz jednak pozwolić na to aby to narzędzie marnowało się w nocy. W komplecie z kominiarką skutecznie przekonuje niewiernych do oddawania Ci ich portfeli.

BONUSY:

  • miejsce na C$ +15000
  • przyrost C$: +3

INFORMACJE:

Relikwia dostępna w 2 rzutach. Pierwszy rzut 23.07.2011 po godzinie 19:00, drugi rzut 24.07.2011 w godzinach rannych. Nie wcześniej jednak niż o godzinie 8. W każdym rzucie zostanie wystawionych 210 szt relikwii.

Za pomoc w przygotowaniu relikwii Żołędzie Obfitości dziękujemy Marcinowi, który tworzy także gdy planszowe. Zobacz jego grę pt: Wybory.

zdjęcie: public domain photos

6 komentarzy do “Pistolet Na Farbę”

  1. Księga była „najmocniejszą” relikwią w tym zestawie, aż dziw, że tak długo utrzymuje się na rynku pierwotnym :).

  2. Info o relikwiach pojawiło się późno,
    dużo graczy będzie płakać że zbyt późno i nie wiedzieli…
    kolega miał fart, że akurat wszedł do gry… zdążył 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *