Pijany Na-100 Latek

pijany-na-100-latekTo niezwykle przydatna relikwia. Sieje ona śmierć i spustoszenie w parafiach twoich zaciekłych wrogów, ale także i twojej, coś za coś. Niestety, relikwia ta jest niezwykle popularna, bardzo łatwo się na nią niespodziewanie natknąć. Szczególnie trzeba uważać na sobotni powrót na plebanię. Bo Pijany Na-100 Latek może w najmniej oczekiwanym momencie przywalić w wypielęgnowanego Maybacha i nie tylko zarysować lakier, ale także potłuc butelki w barku. Tego żaden szanujący się ksiądz nie może puścić płazem.

 
BONUSY:

  • ilość wiernych: -7
  • Ministranci: +1 do ataku
  • Lektorzy: +6 do ataku
  • Organiści: +137 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia Pijany Na-100 Latek pojawi się dnia 15.04.2014 po godzinie 18. Można spodziewać się, że będzie wrzucona w sporej ilości i zagości na dłużej. Chyba, że miłośnicy i wyznawcy spekulacji postanowią inaczej i szybko wykupią wszystko 🙂

zdjęcie: wikipedia

2 komentarze do “Pijany Na-100 Latek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *