Pijany Na-100 Latek

2

pijany-na-100-latekTo niezwykle przydatna relikwia. Sieje ona śmierć i spustoszenie w parafiach twoich zaciekłych wrogów, ale także i twojej, coś za coś. Niestety, relikwia ta jest niezwykle popularna, bardzo łatwo się na nią niespodziewanie natknąć. Szczególnie trzeba uważać na sobotni powrót na plebanię. Bo Pijany Na-100 Latek może w najmniej oczekiwanym momencie przywalić w wypielęgnowanego Maybacha i nie tylko zarysować lakier, ale także potłuc butelki w barku. Tego żaden szanujący się ksiądz nie może puścić płazem.

 
BONUSY:

  • ilość wiernych: -7
  • Ministranci: +1 do ataku
  • Lektorzy: +6 do ataku
  • Organiści: +137 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia Pijany Na-100 Latek pojawi się dnia 15.04.2014 po godzinie 18. Można spodziewać się, że będzie wrzucona w sporej ilości i zagości na dłużej. Chyba, że miłośnicy i wyznawcy spekulacji postanowią inaczej i szybko wykupią wszystko 🙂

zdjęcie: wikipedia

2 komentarze

  1. tomasino napisał(a):

    Nie pozwalajmy pijamym na-100 latkom i innym prowadzić!
    Szkoda maybachów.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.