Pierścień Władzy

To pierścień władzy. Grawerowany inskrypcją w języku, którego nawet w Rzymie nie rozumieją. Ale ty rozumiesz i wiesz, że zapewnia władzę nad 3 elfami, 7 krasnoludami i 9 ludźmi. I nie ma co wybrzydzać – to w końcu 19 nowych wiernych w twojej parafii. A do tego krasnoludy kopią rowy, gdzie popadnie i znajdują w nich bogactwa, z których chętnie korzystasz. Elfy śpiewają pieśni, które dodają ci energii i wigoru niczym niebieskie tabletki. A nowych ludzi używasz jako tarcze treningowe dla dewotek, dzięki czemu trochę lepiej walczą.

• ilość wiernych +19
  • przyrost energii: +3
  • przyrost C$: +7
  • Małe Dewotki: +0,1 do ataku, +1 do obrony

Relikwia pojawi się dnia 6 grudnia.

Relikwia Pierścień Władzy została przygotowana przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Wybory

Zdjęcie: Wikipedia

1. yrek pisze:

a na pasku jest „Pierścień Włady” ;p

• Parafianin pisze:

Po Pani Włada najpierw chciała oddać swój pierścień a później się rozmyśliła 😉

Poprawione 🙂

2. pamparampam pisze:

a po hał macz on będzie?

3. JanPawelTrzeci pisze:

Na pasku w grze jest info: „Pierścień Włady”. Taka mała literówka 🙂 A czy będą jakieś przecieki co do ceny i ilości. Albo chociaż godziny pojawienia sie relikwi?

4. belzebiuszek pisze:

a jakas przyblizona godzina i cena?

5. Satan pisze:

Na fb pisaliscie ze bd tani…