Palma w Niedzielę

10

W dniu dzisiejszym o godzinie 8:00 rozpoczął się quest o kodowej nazwie: Palma w Niedzielę. Trwać będzie on do niedzieli 17.04.2010 roku do godziny 21:00. Do zdobycia relikwia: Święte Kokosy. Nie czekać. Questować 🙂

10 komentarzy

 1. Mieczyslaw_Banek napisał(a):

  oj to juz chyba od prawie roku nieaktywny ten quest jest ;D

 2. TOp 20 napisał(a):

  Czy można się spodziewać, że w przyszłym tygodniu będą już zmiany na wolnym rynku? 😉

  • Parafianin napisał(a):

   Z tego co wiem, w przyszłym tygodniu jeszcze nie będzie zmian na wolnym rynku. Ale wiem, że w końcu będą. Cierpliwość to cnota księży – prawda? 🙂

 3. ANAL TERROR napisał(a):

  Kiedy będzie nowa dostawa relikwii ??

 4. TOp 20 napisał(a):

  Ściema, żaden ksiądz nie jest cierpliwy. Panowie może czas pomyśleć o innych „programistach”? Troche jest przesady żeby przez miesiąc nie zrobić nic „konkretnego” hmm? 😉

  • Parafianin napisał(a):

   Nie – inni nie wchodzą w grę. Po pierwsze – to, że czegoś jeszcze nie widać nie znaczy, że nie prowadzą nad tym prac. Po drugie – niestety nie stać nas na etaty, które pozwolą aby programiści pracowali dla nas na wyłączność. Tak. Nie mamy wyłączności na ich pracę i oni tez muszą pracować na kromkę chleba. A kiedy mają inne zlecenia – to muszą je skończyć. To oczywiste.

   Gdyby stała za nami wielka firma, z workiem pieniędzy – wtedy sytuacja wyglądałaby inaczej. Ale tak dobrze nie ma. I wszystko musimy finansować sami. I dlatego niektóre rzeczy trwają dłużej. Bo zawsze tak jest, że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. A raczej o ich brak. Dlatego niestety musimy opierać się na cierpliwości. To cały sekret.

 5. obzirtyszyn napisał(a):

  to zainstalujcie reklamy, jak jest 3000 graczy to troche kasy zawsze z tego splynie, do tego jeszcze sprzedaz odpustow i moze wszystko sie zakreci ;P a pieniadze z reklamy przeznaczyc na reklame stronki, wiecej uzytkownikow= wiecej kasy . Myslec trzeba 😉

  • Parafianin napisał(a):

   A co to za przyjemność kiedy na stronie jest masa reklam? To nie jest rozwiązanie. Reklamy irytują i… nie pasują do layoutu 😛

 6. wazzzuuup napisał(a):

  W sumie sądzę, że jedna reklama nie irytowałby ludzi.
  A zawsze jakieś to tam wpływy są, zawsze coś na czarną godzinę na potrzeby serwera by się uzbierało. Przydałoby się o tym pomyśleć i zrobić sondę u naszych drogich proboszczów, co oni na ten temat myślą, w końcu nie tylko programiści tworzą grę, lecz i sami gracze mają na nią wpływ.

  Nawiązując do wpływu graczy na życie gry budynki znów się pokończyły prosił bym bardzo o dalsze możliwość podciągnięcia ich dalej w wolnym czasie. Za co serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.