10 komentarzy do “Palma w Niedzielę”

  1. Z tego co wiem, w przyszłym tygodniu jeszcze nie będzie zmian na wolnym rynku. Ale wiem, że w końcu będą. Cierpliwość to cnota księży – prawda? 🙂

 1. Ściema, żaden ksiądz nie jest cierpliwy. Panowie może czas pomyśleć o innych „programistach”? Troche jest przesady żeby przez miesiąc nie zrobić nic „konkretnego” hmm? 😉

  1. Nie – inni nie wchodzą w grę. Po pierwsze – to, że czegoś jeszcze nie widać nie znaczy, że nie prowadzą nad tym prac. Po drugie – niestety nie stać nas na etaty, które pozwolą aby programiści pracowali dla nas na wyłączność. Tak. Nie mamy wyłączności na ich pracę i oni tez muszą pracować na kromkę chleba. A kiedy mają inne zlecenia – to muszą je skończyć. To oczywiste.

   Gdyby stała za nami wielka firma, z workiem pieniędzy – wtedy sytuacja wyglądałaby inaczej. Ale tak dobrze nie ma. I wszystko musimy finansować sami. I dlatego niektóre rzeczy trwają dłużej. Bo zawsze tak jest, że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. A raczej o ich brak. Dlatego niestety musimy opierać się na cierpliwości. To cały sekret.

 2. to zainstalujcie reklamy, jak jest 3000 graczy to troche kasy zawsze z tego splynie, do tego jeszcze sprzedaz odpustow i moze wszystko sie zakreci ;P a pieniadze z reklamy przeznaczyc na reklame stronki, wiecej uzytkownikow= wiecej kasy . Myslec trzeba 😉

  1. A co to za przyjemność kiedy na stronie jest masa reklam? To nie jest rozwiązanie. Reklamy irytują i… nie pasują do layoutu 😛

 3. W sumie sądzę, że jedna reklama nie irytowałby ludzi.
  A zawsze jakieś to tam wpływy są, zawsze coś na czarną godzinę na potrzeby serwera by się uzbierało. Przydałoby się o tym pomyśleć i zrobić sondę u naszych drogich proboszczów, co oni na ten temat myślą, w końcu nie tylko programiści tworzą grę, lecz i sami gracze mają na nią wpływ.

  Nawiązując do wpływu graczy na życie gry budynki znów się pokończyły prosił bym bardzo o dalsze możliwość podciągnięcia ich dalej w wolnym czasie. Za co serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *