OTL Ekspres

OTL czyli Obłędnie Trefne Loty to linie lotnicze kolegi z seminarium. Kumpel sprzedaje tanio, więc czemu nie brać? Trzeba się cieszyć, że pozwala zapłacić dolarami, bo podobno ostatnio przyjmuje tylko bursztyny i złoto. Trochę cię to będzie kosztowało. W dodatku chodzą słuchy, że do interesu trzeba dokładać. Ale ty się zazdrosnymi plotkami nie przejmujesz. Przecież zyski muszą być olbrzymie. Od dziś parafianie nie będą się mogli tłumaczyć, że nie dotrą na mszę. Przecież będzie można dolecieć. I na nic tłumaczenia, że lot odwołany. Ty nie odwołasz lotu! Ba! Nie dasz również innemu przewoźnikowi zabrać swoich pasażerów. Przecież twoja parafia przyjmie każdy samolot wniebowziętych wiernych.

• miejsce na C$: +740000
  • ilość wiernych: +74
  • miejsce na Opłatki: +74000
  • przyrost C$: -7

Relikwia OTL Ekspres pojawi się 27.07.2012 w dwóch rzutach: pierwszy po 9.00 i drugi po 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

1. gulasz pisze:

i szykujemy sie do lotu

2. Stefun pisze:

To druga samolotowa relikwia, ale uwaga na „zabójczą brzozę”.

3. seksi69 pisze:

I ile ma kosztować ta relka? 740 tysiące?

4. seksi69 pisze:

*tysięcy

5. Goja pisze:

ile bylo sztuk i po ile?

6. Xxx pisze:

I ile kosztowała bo zaspałem?

7. ibanez85 pisze:

I znowu cena zaporowa dla młodszych stażem…

8. domelossz pisze:

no i odwołali ? ? ?

9. czarny_fryzjer pisze:

Poj****o was troszkę z tą ceną 7,4M za coś takiego, no nie? 😉

10. wiki pisze:

Dziwne są losy relek. Pamiętam, że „Rosyjski kibic” też miał podobną cenę a teraz na WR można kupić go taniej.