Oświecenie

Każdy ksiądz powinien zostać oświecony. Niestety. Aby do ciemnej materii dotarło oświecenie potrzeba nietypowych środków. Jednym z nich może być wspaniała relikwia, która takie oświecenie załatwi. I to niezależnie od tego, czy oświecenie nastąpi po wyborach, czy po mszy, czy po wizycie w zakonie zakonnic przytulanek.

Można też takie oświecenie w kościele zamontować i oszczędzać na prądzie. Bo ksiądz powinien oszczędny być. Oczywiście tam gdzie jest to mile widziane. Bo nikt nie będzie oszczędzał na własnych przyjemnościach. Dzięki tej relikwii nowego wikarego można zatrudnić, aby pilnował oszczędności w kościele. I zbierał to co każdy ksiądz umiłował nad życie.

• poziom zdrowia: +5
  • ilość wikarych +1
  • przyrost C$: +6

Relikwia pojawi się 10.10.2011 w okolicach godziny 22 🙂

zdjęcie: CFL żarówki przez Peter Griffin

17 komentarzy do “Oświecenie”

1. no i troszeczkę postoi 🙂
    bardzo fajna zmiana
    wszyscy teraz mogą zdążyć a nie 30 sek. na rynku i koniec
    tylko pytanie to na stałe czy taki test?

2. Musisz odczekać chwilę zanim zakupisz ponownie tę samą relikwię (dotycy tylko C$). DotyCZy powinno być.

Dzięki za tego delay’a. Dzięki za 2 rzuty. Posłuchaliście głosu ludu. Teraz znowu można kupować odpusty.