Order Ducha

To twoje pierwsze wyróżnienie. Podnosi ono nieco twój prestiż. W sumie lepsze to niż nic. Czasem jacyś wierni z ciekawości przyjdą do kościoła. Przynajmniej koledzy z seminarium Ci zazdroszczą, bo reszta to jakoś nie.

BONUSY

• poziom zdrowia: +2
  • poziom energii: +5
  • ilość wiernych +25
  • przyrost C$: +1

INFORMACJE

Relikwia Order Ducha jest do zdobycia w jednym z questów seryjnych nagradzającym graczy awansujących w hierarchii. Można zdobyć ją w queście Awans Zawodowy 1. Quest dostępny dla graczy od 10 lvl.

Relikwia Order Ducha oraz cykl questów Awans Zawodowy zostały przygotowane przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski

zdjęcie: wikipedia

1. bartusia napisał(a):

To ma być jedno kliknięcie? Niezła relikwia 🙂

2. Piotr napisał(a):

Eee… a ten quest to taki jakiś łatwy trochę się wydaje…

3. Eustachy napisał(a):

A myślałem ze się pobawię @_@ A tu Jupp i już

4. Marcin napisał(a):

Bo to generalnie ma być dla graczy, którzy osiągnęli 10 level. I to jako dodatkowa nagroda za zmianę rangi. Muszę jednak przyznać, że im dalej tym trudniej będzie wykonać questy.

5. Faktorek napisał(a):

Jak nic sie nie zmieni to poziom 6 wyglada fajnie: Koszt:
    300 energia
    150 zdrowie
    1500000C$
    Nagroda:
    0 XP
    Wymaga:
    Order Dobroczynności (relikwia z 5tego poziomu)
    6 kliknięć

mam nadzieje, ze podobnie jak pierszy poziom został przez administratorów złagodzony

6. Zumar napisał(a):

No nareszcie nowy quest! Długa kazaliście czekać!
    wierzę, że teraz nowe questy znów będą częściej 🙂