Order Dobroczynności

Zawsze zastanawiałeś się czym jest ta cała dobroczynność. W twoim wydaniu to głównie robienie przysług lub odwdzięczanie się za przysługi innym. Tak czy inaczej Rzym to widzi po swojemu i nagradza cię tym orderem. Bardzo przyjemna sprawa, nie da się ukryć.

• poziom zdrowia: +16
  • poziom energii: +40
  • ilość wiernych +200
  • ilość wikarych +1
  • przyrost wiernych: +8

INFORMACJE

Relikwia Order Dobroczynności jest do zdobycia w jednym z questów seryjnych nagradzającym graczy awansujących w hierarchii. Można zdobyć ją w queście Awans Zawodowy 4. Quest dostępny jest dla graczy od 40 lvl.

Relikwia Order Dobroczynności oraz cykl questów Awans Zawodowy zostały przygotowane przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Wybory

zdjęcie: wikipedia

1. mysys_joda napisał(a):

ile graczy jest >40 lvl?

2. Alojzy-Mucha napisał(a):

Hmmm – 40 lvl jako wymaganie, ciekawy pomysł. Powiem wiecej – jestem za. To jest sposób aby sprawić że coś będzie prawdziwie elitarne. Oby tak dalej, tylko bardzo wyważenie proszę, nie róbcie relikwii od 50 lvl bo oczywistym jest że nikt go nie osiągnie w tym roku 😉

3. Tomasino napisał(a):

Ale jak to od 40 lvl???? To przesada jakaś okrutna, taka fajna relka.

4. palikotto napisał(a):

To nie żadna przesada.Brawo!Muszą być bonusy które wiążą się z podnoszeniem poziomu bo jak narazie to im wyżej tym więcej zagrożeń i mniej słabych kont do czesania.

5. Stefun napisał(a):

Bardzo superowy order!

6. SP5UHW napisał(a):

Jak dla mnie to fajna pozycja 🙂

7. Michael666 napisał(a):

Świetna myśl – order dla 37 graczy (według obecnych statystyk), chyba się nie mylę?
    Przy okazji, jaki najwyższy lvl osiągnął uczestnik gry?

8. malpa napisał(a):

i bardzo dobrze. Bo co to ma być za elitarna relka co mają ją wszyscy?? Dzięki Marcin na takie qesty

9. Zumar napisał(a):

Czy można używać orderu mając niższy lewel?

Hipotetycznie: gracz z lewelem powyżej 40 zdobywa go, i sprzedaje na wolnym rynku. Na wolnym rynku kupuje go jakiś newborn z lewelem np 10. Załóżmy że go stać.

Będzie działał u niego?

10. krso napisał(a):

Dokładnie @malpa!!
    I nie bedzie problemu z multikontami – wazne zeby rozwijac jedno a dobrze niz kilka po troche – w koncu cos dla tych, ktorzy grają fair.
    Jeszcze jedno kliknioecie i order w parafii:) Mam nadzieje ze kolejny też uda sie szybko zdobyc – tylko EXPa trzeba dobic 🙂
    I tu prośba do twórców – wyjątkowo (bo zazwyczaj było odwrotnie) zglaszam prosbe o przygotowanie questa przy ktorym mozna szybciej zdobyc EXPa:)

11. sifu napisał(a):

HANDEL DETALICZNY SIFU Sp Z.O.O

Jeśli poszukujesz jakiejś relikwii napisz 🙂 Posiadamy ciekawy asortyment relikwii obronnych i ofensywnych na sprzedaż.

– fachowe doradztwo
    – sprzedaż ratalna
    – gwarancja uczciwości
    – możliwość pożyczenia relikwii pod zastaw do wykonania questu
    – ZNIŻKI dla stałych klientów 🙂

-grabki
    -książeczki
    -krew i szata

I wiele innych ! Skontaktuj się z nami. Chętnie pomagamy graczom na niskich levelach sprzedając w dogodnych ratach.

12. smutny:( napisał(a):

non stop bije mnie „grosik”….. ma jakieś pierwszeństwo na władze???help….