Opłacony Polityk

oplacony-politykWiadomo, że politycy są uczciwy. Znaczy uczciwe zapracują na to, za co im zapłacisz. Bo wiedzą, co może ich czekać w chwili, w której zawiodą twoje zaufanie. Wtedy nie ma przebacz. Już nikt z takim politykiem nie będzie chciał rozmawiać. Nie poprowadzi u ciebie spotkania w kościele, nie zaprosisz go do swojej stacji telewizyjnej czy radiowej. Będzie nikim. Oczywiście polityka trzeba opłacić i dać w łapę. Ale taki Opłacony Polityk może być bardzo przydatny, czasem.

• miejsce na C$: +250000
  • ilość wikarych: +1
  • przyrost C$: +10

Relikwia Opłacony Polityk pojawi się w queście czasowym pt. Wizy dla US and A. Quest ten rozpocznie się  06.06.2014 o godzinie 23:45 a zakończy 08.06.2014 o godzinie 23:15. Jest dostępny dla graczy od 4 lvl.

zdjęcie: PublicDomainPictures

1. Cristoff napisał(a):

Pozdrawiam mojego dostawce internetu, dzięki któremu zrobię tylko ten quest 🙁

2. Przechera napisał(a):

No i wszystkie czasowe zrobione , czekam na następne 🙂

3. Krokiet napisał(a):

A wszystkie tajne zrobiłeś? Buty Pielgrzyma, Żebraczy Kij, Watykański Sponsor? Ten ostatni daje +20000C$. A na przykład quest stały Yądra Organisty daje duuuży przyrost wiernych.

4. dzieci_proboszcza napisał(a):

co to sa tajne ?