Niezbędnik Proboszcza 4

Dzisiaj pora na: Niezbędnik Proboszcza 4.  Można w nim zdobyć relikwię o nazwie: Telefon Do Przyjaciela. Będzie można zdobyć ją w queście Niezbędnik Proboszcza 4. Quest rozpocznie się 16.09.2011 o godzinie 15:45 a zakończy 20.09.2011 o godzinie 15:45

Na pomysł serii questów Niezbędnika Proboszcza wpadł Marcin. I to min. dzięki jego wstawiennictwu,  questy z tej serii się pojawiają.

Więcej o relikwii: Telefon Do Przyjaciela

4 komentarze do “Niezbędnik Proboszcza 4”

  1. To jak taką drogą idziemy to zróbmy questa z wymaganymi Św. Kokosami, Koszykiem Kaczyńskiego i jeszcze kilkoma topowymi relikwiami a później dajmy je w niezbędniku 🙂 (ja go nawet przygotuję – załapie się!?)

    Dajmy przynajmniej jakiś czas (miesiąc!!) a później takie questy…
    Handlując różnymi relikwiami z różnymi proboszczami widzę, że nawet 15 czy 20MLN to nie problem uzbierać… a na WR można za 2-4 MLN prawie wszystko kupić…

  2. tylko nie wszyscy mają konta na 2-4 mln i nawet jak da sie uzbierac, to nie ma takiej pojemnosci. Ja bym odnawiała relikwie, które byly dawno temu, bo ta była stosunkowo niedawno i to w duzym nakładzie wtedy.

  3. @Ola_

    To albo trzeba rozbudować parafie albo kupować na raty od większych… No niestety ale większy zawsze może wiecej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *