Nienagrani i tutaj o nas piszą

Spotykaliśmy się ostatnio z opinią, że wybiórczo traktujemy strony, które o nas napisały. Tak nie jest. Piszemy o wszystkim o czym wiemy. Wszak nie można napisać o czymś, o czym się nie wie. Dlatego jeśli wiesz, że ktoś o nas napisał lub to Ty o nas napisałeś – daj nam znać. Pochwalimy się tym. Bo lubimy się chwalić. Który ksiądz nie lubi?

Pragnę donieść, że napisał o nas także portal nienagrani.pl. Jest nam niezwykle miło z tego powodu. Nie wiemy inaczej to skomentować, bo napisano o nas w samych superlatywach. To może prowadzić do samozachwytu.  Dobrze, że jesteśmy przyzwyczajeni do słów uznania gdyż ksiądz krukowi oka nie wykole… czy jakoś tak to było 😀 Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i… prosimy o jeszcze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *