Natchniona Pomoc Aniołów

Każdy kto wierzy w Anioły musi mieć tą relikwię. Nie od dzisiaj wiadomo, że Anioły potrafią być prawdziwymi skurczybykami i lepiej mieć z nimi dobre układy. To się naprawdę opłaca. Co prawda Natchniona Pomoc Aniołów nie jest tania, ale warta jest swojej ceny. Wszak Aniołowie to nie jakieś wypierdki stojące pod budką z piwem. To MOC. To SIŁA. To KASA. Tak – oni tez uwielbiają pieniądze. No i potrafią leczyć.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +10
 • poziom energii: +20
 • miejsce na C$ +8000
 • ilość wiernych +5
 • przyrost zdrowia: +2
 • przyrost energii: +1
 • Organiści: atak +70
 • Małe Dewotki: obrona +0.5
 • Babcie Moherowe: obrona +5
 • Gospodynie Proboszcza: obrona +140

7 komentarzy do “Natchniona Pomoc Aniołów”

 1. Wg mnie za droga relikwia, cena powinna być niższa gdyż potrzeba kościoła na poziomie przynajmniej 8 żeby mieć taką pojemność $ aby ją kupić. 😉

  1. Tańsze relikwie teraz są szybko wykupywane przez handlarzy. I dlatego taka cena. Ale niedługo to się zmieni i pojawią się tańsze relikwie, gdyż zmieni się również kilka zasad. W najbliższych dniach będzie dostawa relikwii i pojawią się te, które zostały wyprzedane. Dlatego warto śledzić bloga, gdyż to tutaj pojawiają się takie informacje.

 2. Ciagle dodajecie do Malych dewotek bonusy przez to nie oplaca sie kupowac babci ani gospodyn. narazie widze ze uzywane wojska to ministranci i dewotki bo maja najwieksze wartosci 😉 wiec zrobcie cos prosze by to ze zaplace za gospodynie 1k dawalo wiecej korzysci niz strat bo teraz te jednostki sa calkowicie bezuzyteczne;)

  1. Tutaj do końca bym się nie zgodził. Ale niedługo powinno pojawić się kilka odpowiednich relikwii 🙂

 3. wyzsze jednostki szybciej padaja.. za szybko zabic 1 gospodynie to pestka ale 100 dewotek pada wolniej to powinno sie zmienic zeby noe czy organisci tak szybko nie padaly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *