Natchniona Pomoc Aniołów

7

Każdy kto wierzy w Anioły musi mieć tą relikwię. Nie od dzisiaj wiadomo, że Anioły potrafią być prawdziwymi skurczybykami i lepiej mieć z nimi dobre układy. To się naprawdę opłaca. Co prawda Natchniona Pomoc Aniołów nie jest tania, ale warta jest swojej ceny. Wszak Aniołowie to nie jakieś wypierdki stojące pod budką z piwem. To MOC. To SIŁA. To KASA. Tak – oni tez uwielbiają pieniądze. No i potrafią leczyć.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +10
 • poziom energii: +20
 • miejsce na C$ +8000
 • ilość wiernych +5
 • przyrost zdrowia: +2
 • przyrost energii: +1
 • Organiści: atak +70
 • Małe Dewotki: obrona +0.5
 • Babcie Moherowe: obrona +5
 • Gospodynie Proboszcza: obrona +140

7 komentarzy

 1. Stefan napisał(a):

  Wg mnie za droga relikwia, cena powinna być niższa gdyż potrzeba kościoła na poziomie przynajmniej 8 żeby mieć taką pojemność $ aby ją kupić. 😉

  • Parafianin napisał(a):

   Tańsze relikwie teraz są szybko wykupywane przez handlarzy. I dlatego taka cena. Ale niedługo to się zmieni i pojawią się tańsze relikwie, gdyż zmieni się również kilka zasad. W najbliższych dniach będzie dostawa relikwii i pojawią się te, które zostały wyprzedane. Dlatego warto śledzić bloga, gdyż to tutaj pojawiają się takie informacje.

 2. mak_pl napisał(a):

  Ciagle dodajecie do Malych dewotek bonusy przez to nie oplaca sie kupowac babci ani gospodyn. narazie widze ze uzywane wojska to ministranci i dewotki bo maja najwieksze wartosci 😉 wiec zrobcie cos prosze by to ze zaplace za gospodynie 1k dawalo wiecej korzysci niz strat bo teraz te jednostki sa calkowicie bezuzyteczne;)

  • Parafianin napisał(a):

   Tutaj do końca bym się nie zgodził. Ale niedługo powinno pojawić się kilka odpowiednich relikwii 🙂

 3. Grzegorzkonf napisał(a):

  wyzsze jednostki szybciej padaja.. za szybko zabic 1 gospodynie to pestka ale 100 dewotek pada wolniej to powinno sie zmienic zeby noe czy organisci tak szybko nie padaly

 4. janosiks napisał(a):

  też jestem zdania ze gospodynie padają za szybko, jakiś dziwny jest algorytm walki

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.