Msza Wrześniowa

Msza WrześniowaRelikwia dla księży wrażliwych. Powoduje bowiem daleko idące wzruszenie. Oto bowiem na łono ukochanego księdza powrócili ministranci z wakacyjnych wojaży. I znów masz swoich chłopców tylko dla siebie i to na całych 10 miesięcy. Czekałeś na to tak długo. Nic dziwnego, że łza się w oku zakręci, gdy odprawiasz z nimi pierwszą Mszę Wrześniową. Pamiętaj tylko, żeby czułe powitania zostawić sobie na  później. Od nadmiaru czułości parafianie mogliby się zdenerwować, a to nie wpływa najlepiej na coniedzielne zbiory na tacę.

• Ministranci: +6 do ataku i +2 do obrony

Relikwia Msza Wrześniowa pojawi się dziś czyli 09.09.2013 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

1. TomaszM napisał(a):

Skoro bonusy nie powalają, to zapewne do questa będzie potrzebna (?)

2. malpa napisał(a):

oj coś czuję że drogo będzie bo relka zacna

• Stefun napisał(a):

A co w niej zacnego? Tylko szata graficzna, ale jesień już zacna nie jest, bo po niej zima, której nie lubię. Narzekam bo lubię narzekać, więc bez komentarzy proszę.

3. malpa napisał(a):

cena całkiem przyzwoita. Czekam teraz na marudzenie nowych graczy że drogo i że nie mogli kupić:)

4. PiotrII napisał(a):

a ile ta relka kosztowała?