Mikroskarbonka

Mikroskarbonka to w dzisiejszych czasach konieczność. Nie zawsze przecież masz do schowania wielkie kwoty. W końcu nie każdy wierny trzyma się zasady: karta lub papierek. Na nic terminale w kościele. Jak wierny się uprze to złomem sypnie i nic na to nie poradzisz. A nie zabronisz, bo to grzech. Jak wierny ma potrzebę wspomóc swojego ukochanego księdza, yyy znaczy się kościół i parafię, to trzeba mu wyjść na przeciw. Tak więc zbierasz te drobniaki, a potem nie masz gdzie ich schować, bo to w garści ciężko dźwigać, a po kieszeniach dzwoni. I tu z pomocą przychodzi Mikroskarbonka. Wrzucasz do niej drobniaki i złom ci się nie wala po posadzce. Ksiądz syty i parafianie zadowoleni.

• miejsce na C$: +25000
  • przyrost C$: +1

Relikwia Mikroskarbonka to nagroda w queście czasowym Na Tacę, który potrwa do 28.02.2013 do godziny 23.45.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

4 komentarze do “Mikroskarbonka”

1. Już w sejfie …. dawać następną !!!

A serio – fajnie by było, gdyby ten kłeścik miał kontynuację – mikro – mega – giga itp.
    zależną oczywiście od posiadanego poziomu. Dla graczy z wysokimi lvl-ami, taka zabawka to jedno popołudnie. Natomiast wprowadzenie ceny 10 X większej za 1 klik z 10 X większym bonusem byłoby wyzwaniem choć na kilka dni.
    I klikałbym sobie spokojnie zamiast po sąsiednich parafiach (których strasznie mało ;-( ) się na żebry włóczyć …

Ale i tak : Ave Parafianka !