Michalikowy Rozwód Podręczny

Michalikowy Rozwód PodręcznyLekarstwo na zbyt małą ilość powołań ministranckich. W końcu każda dodatkowa para rąk i innych części ciała przyda się do pomocy w parafii. Michalikowy Rozwód Podręczny jest prosty w użyciu. Wystarczy zastosować go w przypadku krnąbrnych rodziców. Wtedy dzieci automatycznie lgną do księży, a dzięki temu ty zyskujesz nowe mięso armatnie, znaczy się ministrantów. Najlepsze wyniki uzyskuje się w przypadku rodzin wielodzietnych. W dodatku relikwia ma charakter poufny. Oficjalnie jesteś przecież przeciwny rozwodom. Ale na brak ministrantów i reszty najmłodszych parafian nie możesz sobie pozwolić. Zwłaszcza w najbliższym otoczeniu.

• ilość wiernych: +40
  • Ministranci: +8 do ataku i +4 do obrony

Michalikowy Rozwód Podręczny to relikwia dużej wagi, zajmuje więc 2 miejsca w sejfie i przyda się na ciężkie czasy. Pojawi się dziś czyli 09.10.2013 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

1. PiotrII napisał(a):

pewnie relka będdzie kosztowała z 4,5 mln

2. gazda napisał(a):

a separacja też się liczy?

3. malpa napisał(a):

taaa 16 baniek ładna cena

4. PROBOSZCZ-GLAN napisał(a):

Cena chyba lekko wygórowana ?? 16 mln? :/

5. domelossz napisał(a):

aleeee cena! 🙂

6. Zumar napisał(a):

16 milionów
    Drogo.

7. gulasz napisał(a):

kuria zwariowała z cena…………………

8. malpa napisał(a):

ale się wszyst,ko sprzedało

9. grabarz83 napisał(a):

watykan musi dbać o swoje finanse 🙂

10. WiedzmaShila napisał(a):

Wy jeszcze nie wiecie, ile to jest „drogo”.

11. Kubarex napisał(a):

No cóż …. jak w życiu – rozwody kosztują … 😉