Maszynka do Golenia

Dokładnie 315 lat temu car Piotr Wielki wprowadził podatek od posiadania brody. Z tej historii wnioski wyciągnęło Papiestwo wprowadzając identyczny podatek. Niestety, pieniądze w całości przejmuje Rzym, ale Ty jako dobry ksiądz masz pomysł jak pomóc wiernym w ich niedoli. W końcu jeśli ktoś ma strzyc twoje owce to lepiej, żebyś to był Ty. Każdemu wierzącemu użyczysz prawie za darmo maszynki do golenia. I będą ci wdzięczni, bo podatek od brody jest i tak 2x większy o tego co Ty pobierasz za golenie. Ba, może nawet wprowadzisz cotygodniowe Święte Golenie połączone z tradycyjnym zbieraniem na tacę? Niestety są wierni, którym nie podoba się zarówno nowy podatek jak i golenie.

• poziom energii: -2
  • miejsce na C$ +1000
  • ilość wiernych -3
  • przyrost C$: +10

Relikwia pojawi się 5 września o poranku. Być może w okolicach godziny 6. Będzie tania i będzie jej naprawdę dużo.

Zdjęcie: Wikipedia

1. Yoda pisze:

1700 szt – po co tyle

2. rook pisze:

@Yoda: pewnie po to żeby po 10 minutach od wystawienia nie kosztowała na WR 350 000

3. Igon pisze:

Do questów… zapewne.

4. filiusz pisze:

Chyba po to zeby kazdy mial szanse zakupu nawet gracze dopiero co rozpoczynajacy swoja przygode z Parafia. Dobra decyzja:)

5. Goja pisze:

bo to jednorazówki….

6. szymon pisze:

Yoda wkurzony bo chciał wszystkie kupić.Info od zaprzyjaźnionego proboszcza z topu;)