Maszynka do Golenia

7

Dokładnie 315 lat temu car Piotr Wielki wprowadził podatek od posiadania brody. Z tej historii wnioski wyciągnęło Papiestwo wprowadzając identyczny podatek. Niestety, pieniądze w całości przejmuje Rzym, ale Ty jako dobry ksiądz masz pomysł jak pomóc wiernym w ich niedoli. W końcu jeśli ktoś ma strzyc twoje owce to lepiej, żebyś to był Ty. Każdemu wierzącemu użyczysz prawie za darmo maszynki do golenia. I będą ci wdzięczni, bo podatek od brody jest i tak 2x większy o tego co Ty pobierasz za golenie. Ba, może nawet wprowadzisz cotygodniowe Święte Golenie połączone z tradycyjnym zbieraniem na tacę? Niestety są wierni, którym nie podoba się zarówno nowy podatek jak i golenie.

BONUSY:

 • poziom energii: -2
 • miejsce na C$ +1000
 • ilość wiernych -3
 • przyrost C$: +10

INFORMACJE:

Relikwia pojawi się 5 września o poranku. Być może w okolicach godziny 6. Będzie tania i będzie jej naprawdę dużo.

Zdjęcie: Wikipedia

7 komentarzy

 1. Yoda napisał(a):

  1700 szt – po co tyle

 2. rook napisał(a):

  @Yoda: pewnie po to żeby po 10 minutach od wystawienia nie kosztowała na WR 350 000

 3. Igon napisał(a):

  Do questów… zapewne.

 4. filiusz napisał(a):

  Chyba po to zeby kazdy mial szanse zakupu nawet gracze dopiero co rozpoczynajacy swoja przygode z Parafia. Dobra decyzja:)

 5. Goja napisał(a):

  bo to jednorazówki….

 6. szymon napisał(a):

  Yoda wkurzony bo chciał wszystkie kupić.Info od zaprzyjaźnionego proboszcza z topu;)

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.