Maszyna do Pisania

Relikwia zabytek, ale za to pozwala na pisanie anonimów do hiperbiskupa. A także paszkwili na innych proboszczów. Oczywiście można przy jej pomocy zapisywać poezję liturgiczną ale to dla ciebie marnowanie czasu. Dużo lepiej jednak czujesz się pisząc donosy. Bo dobry donos nie jest zły. Jeszcze nikt cię za anonimowy donos nie zrugał. Natomiast twoja poezja liturgiczna kilkukrotnie nie spotkała się z ciepłym przyjęciem.

BONUSY:

  • poziom zdrowia: +3
  • poziom energii: +5
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1
  • przyrost C$: +2

INFORMACJE:

Relikwia Maszyna do Pisania powstała dzięki staraniom Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra planszowa pt: Historia Anglii

Relikwia ujrzy światło dzienne 7.09.2011 po godzinie 18.

zdjęcie: Stara maszyna do pisania przez Petr Kratochvil

6 komentarzy do “Maszyna do Pisania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *