Małe Zielone Ludziki

male-zielone-ludzikiMałe Zielone Ludziki pojawiły się początkowo przed pierwszym zjadaniem ciasteczek z Krymem. Nie miały żadnych oznaczeń, ale i tak wszyscy wiedzieli, że zostały przysłane przez cara Puti Na. Niby się tylko kręciły ale w konsekwencji doprowadziły do tego, że Krym przeniósł się z jednego ciasteczka na drugie. Podobno potem nie przewieziono ich do Ługiańska i Doniecka. Ale sądząc po objawach na pewno były tam choć przez chwilę. Patrząc obiektywnie trzeba przyznać, że każdy Mały zielony ludzik mógłby być twoim organistą. Organy masz takie, że nawet i dla kompanii małych zielonych ludzików byłoby zajęcie.

BONUSY:

  • ilość wiernych: +60
  • Organiści: +280 do ataku i +0,8 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Małe Zielone Ludziki będzie do kupienia 2.05.2014 po godzinie 20:00

zdjęcie: pixabay

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

7 komentarzy do “Małe Zielone Ludziki”

  1. Następna relikwia, która nie nadaje się do handlu z powodu nadprodukcji. Trzeba 4000 butelek porozbijać i utopić.

  2. Spoko … zejdą jak świeże bułeczki – wystarczy, że każdy grający kupi tak ze 100 sztuk ….

    1. Dawniej za makulaturę albo szklaną stłuczkę dawali Papir tualetowy przynajmniej. A teraz nawet do tego się nie przyda…

      1. Wszystko jest kwestią motywacji : wystarczy wprowadzić kłest, gdzie warunkiem wykonania bedzie posiadanie 50 sztuk … 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *