Lekka Parasolka Bojowa

Lekka Parasolka Bojowa jest typowo jesienną relikwią. O tej porze roku to atrybut każdej szanującej się babci, która ma moher w sercu i antenki nakryć głowy wszelakich skierowane na Toruń. W warunkach polowych służy do torowania sobie drogi do autobusu komunikacji miejskiej z jednoczesnym zablokowaniem wyjścia dla wysiadających. Umiejętnie naostrzona i ustawiona w strategicznym miejscu nie pozwoli twoim parafianom wyjść z kościoła przed złożeniem dobrowolnej, odpowiednio wysokiej ofiary. Gdyby jednak ktoś o ofierze zapomniał, parasolka posiada cudowne właściwości odświeżające, a właściwie resetujące pamięć do tego stopnia, że pokorni wierni złożą ofiarę nie jeden, a co najmniej dwa razy.

BONUSY:

 • przyrost C$: +10
 • Babcie Moherowe: +1,4 do ataku i +120 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia dostępna będzie w dwu rzutach

 • pierwszy 11.10.2011 około godziny 22:00 ( 350 szt )
 • drugi 12.10.2011 około godziny 6:00 ( 250 szt )

zdjęcie: wikipedia

 

23 komentarze do “Lekka Parasolka Bojowa”

 1. Cena 75 k, na rynku oferty po 120 k – więc szaleństwa nie ma …
  Marcinie – jakieś dłuższe questy by się przydały i może jakaś promocja na wikarych … ?
  Księża z sąsiednich parafii są niezbyt gościnni i płaczą, że za często ich odwiedzam – a tu naprawdę nie ma co robić… nuuuuuda :-((((

 2. Rano załapałem się na rzut parasolek,
  kupowało chyba z 2-3 osoby,
  gdybym miał dosyć kasy to zdążyłbym kupić – po nowych zasadach z 50-60 sztuk,
  „niestety” kasa okazała się zbyt mała 😉
  tak więc czekam na krzyki oburzenia, że ktoś NIE ZDĄŻYŁ kupić relek, gdyż tak szybko zostały wykupione przez tych wrednych handlarzy…
  Jak ktoś by chciał to kupi tak, czy siak,
  a krzykaczy to nigdy nie zabraknie,
  po prostu jakoś muszą zaistnieć,
  a skoro nie potrafią myśleniem – to zawsze zostaje krzyk…

 3. Już nie 120kC$…

  „…
  Lekka Parasolka Bojowa
  lekka parasolka bojowa

  Bonusy:

  * do przyrostu C$: +10
  * Babcie Moherowe: +1,4 do ataku i +120 do obrony

  Liczba ofert na wolnym rynku: 24

  Najtańsza oferta za: 190000 C$
  Zobacz oferty
  …”

 4. Promocja na wikarych ma być od ponad miesiąca „przy okazji najbliższego święta” i jak tak dalej pojdzie to najbliższe święta to będzie Boże Narodzenie 😉 Ciekawe kto z nas doczeka do tego czasu na Parafii?

 5. Ja kupiłem w pierwszym rzucie 3 sztuki – ilość spadała w oczach. Może wprowadzić zasadę, że jak się kupuje więcej niż jedną relikwię to wśród każdych następnych może się trafić jakaś lewa – taka co zabierze kasę albo dokona spustoszenia w parafii? To by chyba powstrzymało handlarzy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *