Kwiat Calineczki

kwiat-calineczkiOstatnia spalona czarownica próbowała przehandlować ten kwiatek w zamian za swoje życie. Kwiatek dostałeś i obiecałeś nic złego jej nie robić. Spalenia musiał dokonać w zastępstwie wikary. A tym masz kwiat i czekasz aż coś się w nim urodzi. Marnujesz w ten sposób czas, który można by przeznaczyć na coś lepszego, ale z drugiej strony codziennie przychodzą do parafii nowe dziewczynki licząc, że pierwsze zobaczą Calineczkę.

• ilość wiernych: +33
  • Małe Dewotki: +0,1 do ataku i +1,5 do obrony

Reli­kwia Kwiat Calineczki jest do zdo­by­cia w queście cza­so­wym BAJKI 4. Quest dostępny dla gra­czy, któ­rzy mają przy­naj­mniej 9 lvl i ukoń­czony Quest BAJKI 3. Quest BAJKI 4 roz­pocz­nie się 1.06.2014 o godzi­nie 1:15 i potrwa do 30.06.2014 do godziny 23:45.

zdjęcie: Rose przez Petr Kratochvil