Księga Ognistego Kazania

Księga Ognistego Kazania to podstawowa relikwia dla każdego księdza. Dzięki niej można wygłaszać płomienne kazania i wyrywać co ładniejsze parafianki. Na jej posiadacza spływa błogosławieństwo bajery oraz umiejętność radzenia sobie z trudnych sytuacjach. Przydaje się kiedy podczas zadawania pokuty wychodzą Ci ułamki, z którymi sobie nie potrafisz poradzić. A między jej kartkami można schować kilka groszy.

BONUSY:

  • miejsce na C$: +1000
  • przyrost C$: +1

15 komentarzy do “Księga Ognistego Kazania”

  1. Jak ją zdobyć? Przecież potrzeba tej relki do questa Polityka 1. Ktoś ma może na odsprzedanie albo wypożyczenie?

  2. Czy ktoś może pożyczyć księgę ? potrzebuje do questa , jakby co dogadamy sie co do datku 🙂 PILNEEEE

  3. nIe tylko tej relikwii nie można zdobyć. Te questy z nieosiągalnymi wymaganiami powinny albo zostać wycofane albo te potrzebne rzeczy blokujące kończenie zadań powinny zostać udostępnione w questach.

  4. Masz rację że część relikwii można niby kupić za wiele milionów (czasem miliardy). Ale tej księgi nie można kupić a i ukraść jak sądzę nie idzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *