Kandydat na papiesza

Końklawe I

Wzywamy wszystkich Xionców do wyboru nowego Papiesza (nie mylić z Papieżem). Kadencja obecnego kończy się ponoć 31 marca 2014. I nowy miałby objąć stanowisko 1 kwietnia… Tak być nie może, więc wybory nowego Papiesza potrwają do 1.04.2014 i do godziny 21 aktywne będzie głosowanie.

Nowy Papiesz obejmie zatem swoje rządy 2.04.2014 roku o godzinie 9:00. I potrwają one do… kolejnych wyborów, czyli prawdopodobnie do końca kwietnia.

Kandydat na papieszaWielebny Pierre Lejnamur – znany pacyfista z kraju Żabojadów. Jeśli go wybierzemy skupi się na kwestiach logistycznych i dyplomatycznych. Pogorszy warunki bytowe jednostek bojowych ale ułatwi życie księżom:

ministranci/dewotki – 1 szt opłatka wykarmi 1100 zamiast dotychczasowych 1000 jednostek
lekorzy/babcie – 1 szt opłatka wykarmi 110 zamiast dotychczasowych 100 jednostek
organiści/gospodynie  – 1 szt opłatka wykarmi 11 zamiast dotychczasowych 10 jednostek

Z drugiej strony nie pozwoli duchowieństwu zbyt dużo walczyć i zmniejszy zasięg ataków do ±6 poziomów.

Z okazji intronizacji odda (sprzeda) 100 szt relikwii Kapelusz w świątecznej cenie 10000000C$

Kandydat na papieszaWielebny Liu Penk Tynk – znany miłośnik Kung-Fu i „Sztuki wojny” Sun Tzu z Kitaju.  Jeśli go wybierzemy skupi się na kwestiach militarnych. Poprawi warunki bytowe jednostek bojowych zmiejszając ilość gęb do wykarmienia 1 opłatkiem o 30% (niestety to oznacza, że księża będą musieli zapewnić więcej opłatków swoim wojskom).

ministranci/dewotki – 1 szt opłatka wykarmi 700 zamiast dotychczasowych 1000 jednostek
lekorzy/babcie – 1 szt opłatka wykarmi 70 zamiast dotychczasowych 100 jednostek
organiści/gospodynie  – 1 szt opłatka wykarmi 7 zamiast dotychczasowych 10 jednostek

Z drugiej strony pozwoli duchowieństwu więcej walczyć i rozciągnie zasięg ataków do ±8 poziomów.

Z okazji intronizacji odda (sprzeda) 100 szt relikwii Kominarka w świątecznej cenie 10000000C$

Kandydat na papieszaWielebny Alxandru Szczypopascu – znany konserwatysta z Cyganlandu. Jeśli go wybierzemy skupi się na zachowaniu obecnego status quo. A zatem w czasie jego panowania nic się nie zmieni.

Z okazji intronizacji odda (sprzeda) 100 szt relikwii Błogosławiony Przyrost Kasy w świątecznej cenie 10000000C$

Każda parafia (IP) ma jeden głos. Papiesz zostanie wybrany zwykłą większością głosów. A jego kadencja będzie trwać do końca kwietnia.

[poll id=”14″]

24 komentarze do “Końklawe I”

1. A to nam właśnie grozi, patrząc na wyniki głosowania jeszcze więcej cholernych opłatków trzeba będzie kupować!

1. Więcej wiary Wielebny Stefunie albowiem nie zbadane są wyroki Pana a droga do zbawienie krętymi czasem biega ścieżkami. Jestem przekonany że za godzinę wyniki będą odmienne. 😉

2. Na tym właśnie Stefciu polega d..okracja – skoro xięży ze zdemobilizowaną armią jest najwięcej, to ich głos liczy się najbardziej 😉

1. Jakby powiedział Korwin – W demokracji zdanie dwóch meneli spod butki z piwem jest ważniejsze od zdania profesora teologii bitwenej.

1. Ja myślałem że głosowanie na Liu Penk Tynk jest oczywiste ale pacyfisty to się nie spodziewałem