Końklawe I

Wzywamy wszystkich Xionców do wyboru nowego Papiesza (nie mylić z Papieżem). Kadencja obecnego kończy się ponoć 31 marca 2014. I nowy miałby objąć stanowisko 1 kwietnia… Tak być nie może, więc wybory nowego Papiesza potrwają do 1.04.2014 i do godziny 21 aktywne będzie głosowanie.

Nowy Papiesz obejmie zatem swoje rządy 2.04.2014 roku o godzinie 9:00. I potrwają one do… kolejnych wyborów, czyli prawdopodobnie do końca kwietnia.

Kandydat na papieszaWielebny Pierre Lejnamur – znany pacyfista z kraju Żabojadów. Jeśli go wybierzemy skupi się na kwestiach logistycznych i dyplomatycznych. Pogorszy warunki bytowe jednostek bojowych ale ułatwi życie księżom:

ministranci/dewotki – 1 szt opłatka wykarmi 1100 zamiast dotychczasowych 1000 jednostek
lekorzy/babcie – 1 szt opłatka wykarmi 110 zamiast dotychczasowych 100 jednostek
organiści/gospodynie  – 1 szt opłatka wykarmi 11 zamiast dotychczasowych 10 jednostek

Z drugiej strony nie pozwoli duchowieństwu zbyt dużo walczyć i zmniejszy zasięg ataków do ±6 poziomów.

Z okazji intronizacji odda (sprzeda) 100 szt relikwii Kapelusz w świątecznej cenie 10000000C$

Kandydat na papieszaWielebny Liu Penk Tynk – znany miłośnik Kung-Fu i „Sztuki wojny” Sun Tzu z Kitaju.  Jeśli go wybierzemy skupi się na kwestiach militarnych. Poprawi warunki bytowe jednostek bojowych zmiejszając ilość gęb do wykarmienia 1 opłatkiem o 30% (niestety to oznacza, że księża będą musieli zapewnić więcej opłatków swoim wojskom).

ministranci/dewotki – 1 szt opłatka wykarmi 700 zamiast dotychczasowych 1000 jednostek
lekorzy/babcie – 1 szt opłatka wykarmi 70 zamiast dotychczasowych 100 jednostek
organiści/gospodynie  – 1 szt opłatka wykarmi 7 zamiast dotychczasowych 10 jednostek

Z drugiej strony pozwoli duchowieństwu więcej walczyć i rozciągnie zasięg ataków do ±8 poziomów.

Z okazji intronizacji odda (sprzeda) 100 szt relikwii Kominarka w świątecznej cenie 10000000C$

Kandydat na papieszaWielebny Alxandru Szczypopascu – znany konserwatysta z Cyganlandu. Jeśli go wybierzemy skupi się na zachowaniu obecnego status quo. A zatem w czasie jego panowania nic się nie zmieni.

Z okazji intronizacji odda (sprzeda) 100 szt relikwii Błogosławiony Przyrost Kasy w świątecznej cenie 10000000C$

Każda parafia (IP) ma jeden głos. Papiesz zostanie wybrany zwykłą większością głosów. A jego kadencja będzie trwać do końca kwietnia.

Chcę aby nowym Papieszem był

• Alxandru Szczypopascu (52%, 103 Głosów)
  • Pierre Lejnamur (26%, 51 Głosów)
  • Liu Penk Tynk (22%, 43 Głosów)

Głosujących: 197

Loading ... Loading ...

24 komentarze

1. Cristoff napisał(a):

Zróbcie żeby dało im się ratami to wpłacić, bo 10mln to troszkę jest.

2. Metroniusz napisał(a):

A gdyby tak podzielili się xięża na 3 klany i każdy miał swojego własnego Papiesza?

3. Bozydara napisał(a):

Liu Penk Tynk najbardziej wartościowy

4. Antykatolik napisał(a):

Wszystko tylko aby nie zwiększac żarłoczności opłatków!!!

• Stefun napisał(a):

A to nam właśnie grozi, patrząc na wyniki głosowania jeszcze więcej cholernych opłatków trzeba będzie kupować!

• Antykatolik napisał(a):

Więcej wiary Wielebny Stefunie albowiem nie zbadane są wyroki Pana a droga do zbawienie krętymi czasem biega ścieżkami. Jestem przekonany że za godzinę wyniki będą odmienne. 😉

• Metroniusz napisał(a):

Na tym właśnie Stefciu polega d..okracja – skoro xięży ze zdemobilizowaną armią jest najwięcej, to ich głos liczy się najbardziej 😉

5. Gazda napisał(a):

Kitajec jest najlepszy bez dwóch a nawet trzech zdań.

6. Bozydara napisał(a):

Tylko Wie­lebny Liu Penk Tynk zrobi wszystkim dobrze

7. Twojstary napisał(a):

zawsze tak jest najgrubszy wygrywa konserwatywna hołota

8. Kamil1806 napisał(a):

mogę tą relke sprzedać na raty jak coś to priv

9. ikar660 napisał(a):

Szukam kogoś kto sprzeda na raty za łącznie 14m C$