Komunikat Komisji Antydopingowej

I Blogowa Olimpiada Zimowanawarzone-piwoKomisja Antydopingowa zdecydowała, że skrucha okazana przez ukaranych księży jest wystarczająca i postanowiła zmniejszyć nałożoną karę. W mocy pozostaje przepadek (nie wysyłanie) zdobytych do tej pory nagród. Mleko wykipiało, dziecko wylało się z kąpielą i takie tam.

Komisja przywróci jednak prawo do startów po 1 osobie z każdej przyłapanej pary o ile wypiją oni nawarzone przez siebie piwo. W tym celu 13.02.2014 pojawi się na rynku 100 szt relikwii Nawarzone piwo, które ukarani gracze będę musieli wykupić (co sprawdzi komisja) a potem je wypić (czego komisja już nie sprawdzi).

Oczywiście piwo będzie mogło być kupione i wypite przez xiąców sprzyjającym ukaranym. W końcu nie jest ważne jak ale ile. A pozyskane 100 mln C$ zostanie przeznaczone na wyposażenie Kaplicy Uciech. Jeśli gracze zostaną ponownie złapani na podwójnym zgłaszaniu kont to nie skończy na piwie.

Uwaga:

  • Relikwia „Nawarzone piwo” musi zniknąć z rynku pierwotnego. Na wolnym rynku może być w dowolnej ilości.
  • Relikwia „Nawarzone Piwo” nie będzie potrzebna w żadnym queście. Jest to typowa relikwia pokutna.
  • Komisja Antydpingowa nie będzie sprawdzała pokuty na bieżąco. Nie należy liczyć na natychmiastowe odwieszenie kary. Komisja odwiesi karę kiedy ją odwiesi i nie wcześniej (ani później).

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

5 komentarzy do “Komunikat Komisji Antydopingowej”

  1. A czy można będzie znaleźć to piwo w jakimś innym (konkretnym) terminie bo jak to mówią na piwko zawsze jest smak ale nie zawsze czas żeby je kupić 🙂 ?

  2. Komisja Antydopingowa stwierdziła, że Piwa nie było już o 12:08. Od tego momentu będą przyjmowane zgłoszenia na Olimpiadzie od zbanowanych graczy. Dla pewności niech konta z tych par nie zgłaszają się do zawodów w jednej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *