Kalosze św. Medardusa

Twoje wypielęgnowane stopy nie znoszą plebejskiej wilgoci. Kąpiel w ekskluzywnych solach zagranicznych i nacieranie świętymi olejami tak. Ale moczenie w zwykłej deszczówce jest nie do przyjęcia. Dlatego potrzebujesz Kaloszy św. Medardusa. Tylko one zapewnią ci komfort właściwy dla twojej pozycji w deszczowe dni. Od dziś nie straszne ci mżawki czy nawet oberwania chmury. W dodatku relikwia dostępna jest tylko w postaci zestawu. Kalosze ubierzesz więc babciom i lektorom. I to każdemu po dwa! Przecież mają tyle na sumieniu, że coś w końcu mogłoby im ujść na sucho.

 

 
BONUSY:

  • Lektorzy: +37 do ataku
  • Babcie Moherowe: +35 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Kalosze św. Medardusa przyda się każdemu, kto zechce ją kupić. 😉  Pojawi się ona w niedzielę i poniedziałek czyli 22 i 23.07.2012 po godz. 22.00. Pojedynczych kaloszy nie oferujemy, bo jednonogich księży nie ma zbyt wielu. Dlatego też relikwia zajmie 2 miejsca w sejfie.

Zdjęcie: Wikipedia

7 komentarzy do “Kalosze św. Medardusa”

  1. Poje­dyn­czych kalo­szy nie ofe­ru­jemy, bo jed­no­no­gich księży nie ma zbyt wielu. Dla­tego też reli­kwia zaj­mie 2 miej­sca w sejfie.
    Ale śmieszne dobrze że nasi księża to nie stonogi :/

  2. skoro są relki zajmujące po 2 i więcej miejsc w sejfie to może wreszcie jakaś relka dodająca miejsca by się zdała.

    1. quest seryjny w pierwszym +5% do sejfu, w drugim +10%, w trzecim +15%; questy oczywiście bardzo trudne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *