Kajdanki z Futerkiem

5

Kajdanki z FuterkiemNagroda dla mistrza tortur. Prawdziwe trofeum dla wielbiciela dręczenia wiernych. Oczywiście w ramach należnej pokuty. Przecież nie pozwolisz by wierni pozostali bez możliwości odkupienia win. Trzeba im dać szansę odczucia ciężaru grzechów i mocy kary. Poza tym Kajdanki z Futerkiem mają wyjątkowo twarzowy kolor, więc nie możesz się powstrzymać. Musisz je mieć.

 

 

 

BONUSY:

  • poziom energii: +10
  • miejsce na Opłatki: +15000

INFORMACJE:

Kajdanki z Futerkiem to nagroda w queście stałym Piórko dla graczy od 6 lvl.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

5 komentarzy

  1. Proboszcz-Glan napisał(a):

    Wreszcie Parafianko quest stały 😛 to rzadkość od dłuższego czasu 😉

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.