KAC

KAC czyli Kościelny Adwokat Cywilny to wyjątkowa relka. Dzięki niej ujdzie ci na sucho wszystko to, co zrobiłeś pod wpływem swojego rewelacyjnego wina. KAC jest wyjątkowy, bo cywilny, a jednak kościelny. A przydaje się jak mało kto. Posprząta kościół po libacji, udobrucha gospodynię, ustawi ministrantów, sutanny pozszywa. Nawet wiernych przekona, że kto jak kto, ale ty to w zasadzie nigdy się nie mylisz. A nawet jak się mylisz, to i tak masz rację. Generalnie słuchać ciebie trzeba, bo inaczej ognie piekielne ich pochłoną, razem z całą rodziną, domem, psem i ogródkiem. KAC-a posiadać na swoje usługi naprawdę warto. Posiada on bowiem wyjątkowy dar przekonywania i zdolności hipnotyzerskie.

• miejsce na C$: +100000
  • ilość wiernych: +12
  • przyrost wiernych: +2
  • miejsce na Opłatki: +250000
  • Ministranci: +1,5 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza: +320 do obrony

Relikwia dostępna jest w queście stałym Winne Grona II dla graczy od 12 lvl, którzy ukończyli quest Winne Grona.

Zdjęcie: Wikipedia 1, 2, 3 i 4

1. skrytojebca napisał(a):

wreszcie jakiś uczciwy quest, no i relka niezła, więcej takich !

2. domelossz napisał(a):

a ja inaczej.
    wreszcie jakiś quest! 🙂 🙂 🙂

3. dzieci_proboszcza napisał(a):

troche to zajmie nim sie zrobi 🙂 ale relka przednia 🙂

4. domelossz napisał(a):

ale z exp-em to przesadziliście 🙁
    ja na ten przykład nie chcę 🙁

5. Abrakadabra napisał(a):

Brawo. W końcu coś konkretnego!