Hokej na Paraigrzyskach

HokejTo nie prawda, że Igrzyska się skończyły. Teraz dopiero zaczynają się dla tych, co potrafią ukrywać swoją inteligencję, zręczność czy talent kresomówczy. Bo kto nie tego ukryje  na tym sobie skarbówka użyje. Dlatego najlepsi xiącowie nie jeżdżą na Igrzyska. Najlepsi jeżdżą na paraigrzyska. I wdają się w legalne bijatyki podczas meczów HOKEJA.

A zatem zapraszam wszystkich na mecz Hokeja. I nie jest ważne kto wygra mecz, bo porządny xiąc nie gra drużynowo. Porządny xiąc jest samolubny i egoistyczny. I ma tylko jeden cel – zostać królem strzelców. W ostateczności wygrać jakąś klasyfikację.

Królem strzelców może zostać xiąc, który w sobotę o 12:00 w południe wyśle komentarz zawierający nick z gry oraz liczbę, która jest według niego liczbą wpisów opublikowanych na blogu parafia.biz (stan na 1.03.2014 g. 12:00).

Np: Jeśli gracz o nicku Marcin uważa, że blog zawiera 1000 wpisów to umieszcza komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, 1000

Nagrody wygra pierwszych 3 graczy, którzy wyślą o godzinie 12:00 (ale nie później niż o 15:00) prawidłowy komentarz (uwaga na przecinki i odstępy) oraz wytypują prawidłowy wynik. Dopuszczalny błąd to +/-50 wpisów. Każdy gracz może wysłać 1 komentarz między 12:00 a 15:00. Wcześniejsze komentarze nie dyskwalifikują i nie są liczone. Późniejsze również. Wysłąnie 2 komentarzy między 12:00 a 15:00 dyskwalifikuje gracza.

I nagroda to tytuł Króla Strzelców i relikwia 4 tony nawozu

II nagroda to zwycięstwo w Punktacji kanadyjskiej i relikwia Pierścień Władzy

III nagroda to tytuł Najczęściej faulującego gracza i relikwia Półtorak

Nagrody nie kojarzą się z Olimpiadą ale sponsorzy założyli, że paraolimpijczycy i tak się nie zorientują co dostają.

II nagroda

grafika: wikipedia

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

17 komentarzy do “Hokej na Paraigrzyskach”

    1. I nagroda to tytuł Króla Strzel­ców i reli­kwia 4 tony nawozu dla Void
      II nagroda to zwy­cię­stwo w Punk­ta­cji kana­dyj­skiej i reli­kwia Pier­ścień Władzy dla szewcu
      III nagrody nikt nie dostał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *