Hełm Obrońcy Wiary

Prawdziwa ochrona dla prawdziwych patriotów. Mocno już sfatygowany, bo nie raz niezależność naszego kraju była zagrożona. Ale zawsze jakiś prawdziwy wódz ubierając ten hełm był w stanie przeprowadzić nas przez te historyczne zawieruchy. Hełm ma właściwości typowo obronne i najlepiej wpływa na osoby starsze. Takie, które pamiętają czasy bez Unii. I takie na pewno przyjdą do Twojej parafii. Miejsca, gdzie spotkają Obrońcę Wiary i Narodu.

BONUSY:

  • ilość wiernych +10
  • Babcie Moherowe: obrona +50
  • Gospodynie Proboszcza: obrona +750

INFORMACJE:

Relikwia do zdobycia w queście czasowym pt: Przewodnictwo w Unii. Quest zacznie się 30.06.2011 o godzinie 21:00 a zakończy 1.07.2011 o godzinie 21:00.

W przygotowaniu relikwii Hełm Obrońcy Wiary oraz questu Przewodnictwo w Unii dziękujemy Marcinowi, który stworzył także grę planszową Przekręt.

zdjęcie:   Stone Helmet przez Peter Griffin

 

 

2 komentarze do “Hełm Obrońcy Wiary”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *