Grabki Świętego Pankracego

Grabki Świętego Pankracego to marzenie nie tylko każdego ogrodnika, ale i początkującego proboszcza. W prosty sposób pozwala podnieść przydatność bojową swoich jednostek. Wystarczy tylko stać na tyłach i popędzać dezerterów.

• Ministranci: atak +6
  • Lektorzy: obrona +0.2
  • Małe Dewotki: obrona +1

6 komentarzy do “Grabki Świętego Pankracego”

1. Pewnie chodzi o Rękę Judasza 😉 Zatem uprzejmie informuję, że opisane zostaną WSZYSTKIE relikwie jakie dostępne są aktualnie w grze. Zajmie to jeszcze jeden dzień. I co ważne, zawsze będzie można znaleźć na blogu informacje na temat relikwii, wszystkich relikwii.

Zasada jest/będzie taka – relikwia pojawia się w grze i prawie od razu na blogu. To powinno pomóc w planowaniu zakupów i rozgrywki.

1. Idzie wiosna – a z nią wino, kobiety i śpiew. Niekoniecznie na mszy.
    Kościelny poszedł do ogródka żeby zająć się hodowlą niezbędnych rekwizytów. A tam wszystkie krzewy Róży Delikatności połamane, a i Grabki Świętego Pankracego diabli wzięli… Biskup co prawda na szkoleniu z Przysposobienia do życia w rodzinie przestrzegał, że drut kolczasty pod napięciem to rzecz pożyteczna, acz potrafi się psuć. Cóż… minionej nocy takie fajerwerki były, że nikt spięcia nie zauważył…
    Kiedy będzie kolejna dostawa sadzonek i gadżetów ogrodniczych?
    Wnuczka kardynała tak uwielbia kwiaty… 🙁

2. Dobre to wieści. Dusze grzeszników, obite przez tak solidne grabie, skowycząc i jęcząc uciekną na samo dno piekła.
    Co urodziwsze parafianki, świętując przywdzieją kuse spódniczki.
    Wszystko ku uciesze ukochanego przez nich proboszcza 😉
    Radujmy się !!!!