Grabki Świętego Pankracego

6

Grabki Świętego Pankracego to marzenie nie tylko każdego ogrodnika, ale i początkującego proboszcza. W prosty sposób pozwala podnieść przydatność bojową swoich jednostek. Wystarczy tylko stać na tyłach i popędzać dezerterów.

 

BONUSY:

 • Ministranci: atak +6
 • Lektorzy: obrona +0.2
 • Małe Dewotki: obrona +1

6 komentarzy

 1. DanseMakabre napisał(a):

  Może bardziej intrygujące będzie opisanie relikwii, które nie są dostępne w markecie 😉

  • Parafianin napisał(a):

   Pewnie chodzi o Rękę Judasza 😉 Zatem uprzejmie informuję, że opisane zostaną WSZYSTKIE relikwie jakie dostępne są aktualnie w grze. Zajmie to jeszcze jeden dzień. I co ważne, zawsze będzie można znaleźć na blogu informacje na temat relikwii, wszystkich relikwii.

   Zasada jest/będzie taka – relikwia pojawia się w grze i prawie od razu na blogu. To powinno pomóc w planowaniu zakupów i rozgrywki.

 2. gość napisał(a):

  Idzie wiosna – a z nią wino, kobiety i śpiew. Niekoniecznie na mszy.
  Kościelny poszedł do ogródka żeby zająć się hodowlą niezbędnych rekwizytów. A tam wszystkie krzewy Róży Delikatności połamane, a i Grabki Świętego Pankracego diabli wzięli… Biskup co prawda na szkoleniu z Przysposobienia do życia w rodzinie przestrzegał, że drut kolczasty pod napięciem to rzecz pożyteczna, acz potrafi się psuć. Cóż… minionej nocy takie fajerwerki były, że nikt spięcia nie zauważył…
  Kiedy będzie kolejna dostawa sadzonek i gadżetów ogrodniczych?
  Wnuczka kardynała tak uwielbia kwiaty… 🙁

 3. Przemysla napisał(a):

  Dobre to wieści. Dusze grzeszników, obite przez tak solidne grabie, skowycząc i jęcząc uciekną na samo dno piekła.
  Co urodziwsze parafianki, świętując przywdzieją kuse spódniczki.
  Wszystko ku uciesze ukochanego przez nich proboszcza 😉
  Radujmy się !!!!

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.