Gowi-Niskie Kwalifikacje

Ta relikwia to dobrze napisany List Motywacyjny. Z resztą dobrze to mało powiedziane. On jest  cudownie poukładany. Każdy pracodawca jest nim zachwycony. Dzięki niemu możesz zostać Ministrem Sprawiedliwości, reformować sądownictwo i poprawiać Kodeks Karny bez prawniczego wykształcenia czy praktyki. A jeśli się nie sprawdzisz to wypłacą ci wysoką trzymiesięczną odprawę.

• poziom energii: +11
  • miejsce na C$ +30000
  • przyrost C$: +17

UPDATE:

Znamy już pierwszy przypadek wykorzystania Gowi-Niskich Kwalifikacji: Szefem parlamentarnej Komisji Edukacji został poseł z tylko średnim wykształceniem, którego Matura wzbudziła jednak wątpliwości u innych posłów.

Relikwia pojawi się nieoczekiwanie, razem z relikwią Kask Ormowca.

Relikwia Gowi-Niskie Kwalifikacje została przygotowana przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Wybory

zdjęcie: zdjęcie

1. malpa napisał(a):

dobre:) nie ma to jak porannny napływ relikwi

2. sayonara napisał(a):

Kiedyś, w czasach Na-Szczęście-Minionych, było takie hasło :
    „Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera …”
    Dziś można by je zmodyfikować … ot na przykład tak :
    ” Wkoło bieda, wkoło nędza – warto kształcić się na księdza …”

Ave marycha !

3. mn2006 napisał(a):

Kupię. Oferty pisać na: mn2006

4. ja napisał(a):

Szkoda że tej relikwii od dawna nie ma. Kolejny quest nie ma sensu.

• Parafianka napisał(a):

Relikwie nigdzie nie zniknęły, znajdują się w posiadaniu graczy. Zawsze można zapytać czy ktoś jednej nie pożyczy lub nie odsprzeda. Wystarczy pomyśleć.

• WiedzmaShila napisał(a):

Zanim zaczniesz marudzić pod każdą dostępną relikwią, zorientuj się w realiach tej gry.

5. ja napisał(a):

Realia są takie że nie ma sensu. I bardziej świadomi są tego grace silniejsi ode mnie. A najbardziej administracja.