Generalski Epolet

Generalski EpoletI stało się. Nasi generałowi zostali wyrzuceni z wojska przez bezbożnego Ministra Obrony. Podobno czegoś nie dopilnowali w 36 pułku. A przecież wiadomo, że nie generałowie są od pilnowania tylko ochroniarze. A teraz pozbawieni dystynkcji gniją w wojskowych lochach. Ewentualnie gniją tam nieważne pozwolenia na lot pilotów z tegoż 36 pułku. Tak czy inaczej te epolety już nie są nikomu potrzebne. A przyszyte do sutanny na pewno zmobilizują twoje wojska do walki. A przy okazji do twojej parafii dołączy wyrzuconych 3 generałów i 10 oficerów.

• Do ilości wiernych: +13
  • Ministranci: +3 do ataku i 0 do obrony
  • Lektorzy: +33 do ataku i 0 do obrony
  • Organiści: +333 do ataku i 0 do obrony
  • Małe Dewotki: 0 do ataku i +4 do obrony
  • Babcie Moherowe: 0 do ataku i +44 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: 0 do ataku i +444 do obrony

Relikwia będzie dostępna jedynie w przedsprzedaży na blogu. W tym wątku codziennie przez tydzień pierwszych 6 osób będzie mogło zamówić tę relikwię w cenie 99999 C$. Każdy może zamówić tylko jedną relikwię. Dodatkowo z jednego adresu IP będzie można zamówić jedynie 1 relikwię. W wątku pojawi się spis IP, z których proponowano zakup aby gracze mogli pomóc weryfikować uczciwość sprzedaży.

Zamówienia są przyjmowane (liczy się czas bloga):

7.08.2011 od 22:00

8.08.2011 od 20:00

9.08.2011 od 18:00

10.08.2011 od 16:00

11.08.2011 od 14:00

12.08.2011 od 12:00

13.08.2011 od 10:00

Zamówienia złożone przed terminem są nieważne. Każdy może spróbować zamówić tylko 1 raz dziennie. Gracz, któremu nie udało się zamówić relikwii może próbować zamówić w innym terminie. Zamówienie polega na podaniu swojego nicka z gry. Relikwie zostaną wysłane na wolny rynek z opcją odbiory przez gracza. Jeśli gracze nie odbiorą swoich zamówień do 14.08.2011 do 21:00 to nieodebrane relikwie zostaną wycofane z rynku.

UPDATE:

W związku z pytaniami. Codziennie wyślę 6 nagród. Co daje 42 relikwie do sprzedania.

Grafika: Wikipedia

359 komentarzy do “Generalski Epolet”

1. Fajnie, wyskoczyl komunikat o duplikacie i zanim serwer przetworzyl zgloszenia to juz bylo po ptakach. Wyslalem kolejne i jestem w drugiej dziesiatce-rewelacja 🙂

2. heh myślałem że bede pierwszy bo miałem wszystko idealnie wyliczone a byłem 5 ale ważne że jest i z tego się ciesze:)))))

3. Relikwie już czekają na wolnym rynku. Przypominam też, że nie można napisać dwóch identycznych komentarzy do jednego wpisu. Jeśli w jednym (np: 8 sierpnia) napisaliście swój nick to w drugim (np: 9 sierpnia) musicie coś dodać np: słowo zamawiam. Kolejne zamówienia wymagają kolejnych zmian np: emotikonów.
    Przypominam, że tym co udało się dostać relikwię nie mogą już jej zamawiać w kolejnych dniach.

4. Cieszę się, że wczoraj mi się udało zdobyć epolet i to za pierwszym razem, choć trochę nerwowego spoglądania na zegarek było. Pozdrawiam wszystkich

5. Marcin – aby nie było wątpliwości – można by dodać dokładny czas publikacji postów? W chwili obecnej nie widać kto tak na prawdę był pierwszy a kto nie, podawana jest tylko godzina i minuty, brak sekund. To rodzi podejrzenia nadużyć itd. Dlaczego pytam? Gdyż wysłałem swój post idealnie, jestem tego pewien a tu nagle jest aż 7 osób przedemną wiec proste pytanie – jeśli zgłodzenia mają ten sam czas to jaka jest kolejność ich przyjmowania i publikacji na forum? Moderator o tym decyduje czy jak? Przyznam że idea „konkursów” na forum coraz bardziej sie wypacza, z różnych powodów zaczyna to być coraz mniej przyjemne. Miało być urozmaicenie i uprzyjemnienie gry a jest … powstrzymam sie z komentarzem do czasu twoich wyjaśnien 😉

1. Działalność bloga od strony technicznej to nie moja działka. Nie wiem czy można dokładniej coś zrobić. Ani nie jestem pracownikiem parafia.biz ani informatykiem aby móc kompetentnie odpowiedzieć na takie pytania. Co do konkursów to system sam porządkuje chronologicznie wasze komentarze. Ja je tylko zatwierdzam do wyświetlenia. Nawet jeśli nie akceptuję ich chronologicznie to te później zaakceptowane pojawiają się tak jak je system przyjął. A że system najwyżej pokazuje najnowsze to i ja w takiej kolejności sprawdzam.
      A teraz patrząc obiektywnie:
      1. Jeśli jako redaktor bloga miałbym możliwość wpływania na czas to zawsze mógłbym poprawić czas czy przesunąć kolejność zgłoszeń. Publikacja sekund nic by Ci nie dała. Bo co prawda swój czas znasz ale nie znasz czasu innych osób.
      2. Jeśli nagrody wysyłam przez wolny rynek to nie musiałbym robić takich ustawek, bo znajomym mógłbym wysłać relikwie bez powiadamiania o tym na blogu.
      3. Konkursy są ręcznie moderowane przeze mnie i zawsze istnieje domniemanie, że mogę coś ustawiać. Tylko po co? Patrz pkt 2.
      4. A konkursów będzie mniej jak tylko mi się skończy urlop, bo teraz mam więcej czasu i wykorzystuję go.
      5. Jeśli masz pomysł na lepsze konkursy lub uatrakcyjnienie gry to napisz jakie.
      Jeśli coś jeszcze budzi wątpliwości to pisz.