Futbolowe zamieszki

W kraju Faraonów zamieszki piłkarskie. To sumie nic dziwnego ale dlaczego na tych 74 poległych kibiców 73 to nasi rodacy? Ostatnim zaś jest Czerwonoruski wikary, który posługiwał się kradzionym Parafialnym paszportem.  Przecież wiadomo, że z brzozą się nie zderzyli. To rasizm i ksenofobia. I dlaczego nie polegli inni, choćby miejscowi? Trzeba będzie to poprawić. Rzym też jest zdziwiony i co dziwniejsze postanawia udzielić wsparcia poszkodowanym parafiom. Dlatego przyśle do dyspozycji 74 kiboli Klubu Sportowego Roma. Każdy szybki ksiądz będzie ich mógł sobie zabrać do własnej parafii. Ci, którzy przyjdą zbyt późno będą mogli co najwyżej zjeść resztki makaronu.

A prawdziwym patriotom pozostaje odszukanie w naszej społeczności osobników o cechach piramidy i wraz z chłopakami ze służ kościelnych pokazanie co myślimy o prześladowaniu naszych rodaków.

Kibole przybędą samolotem rejsowym dzisiaj między 19 a 20. Będzie ich 74. Ich cena będzie stosunkowo wysoka. Bo ktoś za zniszczenia zapłacić powinien.

1. Belzebubio napisał(a):

ciekawe ile 1.5 mln ??czy więcej??

2. ks. Michal napisał(a):

ha! pewnie 740 tys. ;P

3. Satan napisał(a):

Albo 666

4. JackusVII napisał(a):

Kibole już drugi czy trzeci raz powracają, a koszyków i fotelików nie widać.

5. spantek napisał(a):

To na foteliki znaczy się musimy czekać do jakiejś znacznej katastrofy samolotowej, lub autokarowej… :>

6. JackusVII napisał(a):

Kibole byli ale foteliki też były tam jak to na stadionach… i pewnie szlag je trafiał.

7. CyL napisał(a):

ta relka to Bydgoski Kibol ta?

8. malpa napisał(a):

no przylecieli o od razu ich zgarneli:P 19.00 są 19.01 już nie ma:P

9. Belzebubio napisał(a):

to w ile poszły bo obstawiam 55 sekund 😀

10. CyL napisał(a):

haha tak wolno zlecialo ze moglem kupic ze 3 sztuki ;d…
    jak chce ktos Kibola pisac narazei jest na WR za 1,9mln 🙂

11. Ziomal napisał(a):

Troche dłuzej niż 5 sekund

12. radiowa napisał(a):

i paszło jak w masło 🙂

13. CyL napisał(a):

przyokazji jak ma ktos Orła albo transportera na sprzedaz kupie 🙂

14. Ziomal666 napisał(a):

Były już te relikwie czy jeszcze nie?

15. Ziomal napisał(a):

Były I zeszły szybciutko Jak byś umiał to byś na gorze Przeczytał

16. wlosu napisał(a):

to było czy nie ??

17. Belzebubio napisał(a):

ziomal zostały po nich tylko wspomnienia. no ja tez tylko 3 kasy zbrakło na 4 :/

18. Ziomal napisał(a):

To tak jak ja 3 bo kasy brakło