Futbolowe zamieszki

W kraju Faraonów zamieszki piłkarskie. To sumie nic dziwnego ale dlaczego na tych 74 poległych kibiców 73 to nasi rodacy? Ostatnim zaś jest Czerwonoruski wikary, który posługiwał się kradzionym Parafialnym paszportem.  Przecież wiadomo, że z brzozą się nie zderzyli. To rasizm i ksenofobia. I dlaczego nie polegli inni, choćby miejscowi? Trzeba będzie to poprawić. Rzym też jest zdziwiony i co dziwniejsze postanawia udzielić wsparcia poszkodowanym parafiom. Dlatego przyśle do dyspozycji 74 kiboli Klubu Sportowego Roma. Każdy szybki ksiądz będzie ich mógł sobie zabrać do własnej parafii. Ci, którzy przyjdą zbyt późno będą mogli co najwyżej zjeść resztki makaronu.

A prawdziwym patriotom pozostaje odszukanie w naszej społeczności osobników o cechach piramidy i wraz z chłopakami ze służ kościelnych pokazanie co myślimy o prześladowaniu naszych rodaków.

Kibole przybędą samolotem rejsowym dzisiaj między 19 a 20. Będzie ich 74. Ich cena będzie stosunkowo wysoka. Bo ktoś za zniszczenia zapłacić powinien.

1. Belzebubio pisze:

ciekawe ile 1.5 mln ??czy więcej??

2. ks. Michal pisze:

ha! pewnie 740 tys. ;P

3. Satan pisze:

Albo 666

4. JackusVII pisze:

Kibole już drugi czy trzeci raz powracają, a koszyków i fotelików nie widać.

5. spantek pisze:

To na foteliki znaczy się musimy czekać do jakiejś znacznej katastrofy samolotowej, lub autokarowej… :>

6. JackusVII pisze:

Kibole byli ale foteliki też były tam jak to na stadionach… i pewnie szlag je trafiał.

7. CyL pisze:

ta relka to Bydgoski Kibol ta?

8. malpa pisze:

no przylecieli o od razu ich zgarneli:P 19.00 są 19.01 już nie ma:P

9. Belzebubio pisze:

to w ile poszły bo obstawiam 55 sekund 😀

10. CyL pisze:

haha tak wolno zlecialo ze moglem kupic ze 3 sztuki ;d…
    jak chce ktos Kibola pisac narazei jest na WR za 1,9mln 🙂

11. Ziomal pisze:

Troche dłuzej niż 5 sekund

12. radiowa pisze:

i paszło jak w masło 🙂

13. CyL pisze:

przyokazji jak ma ktos Orła albo transportera na sprzedaz kupie 🙂

14. Ziomal666 pisze:

Były już te relikwie czy jeszcze nie?

15. Ziomal pisze:

Były I zeszły szybciutko Jak byś umiał to byś na gorze Przeczytał

16. wlosu pisze:

to było czy nie ??

17. Belzebubio pisze:

ziomal zostały po nich tylko wspomnienia. no ja tez tylko 3 kasy zbrakło na 4 :/

18. Ziomal pisze:

To tak jak ja 3 bo kasy brakło