Fotelik z Wraku

Fotelik znaleziony we wraku pewnego samolotu, który był się rozbił. Ponoć dzięki niemu łatwiejsze były pewne procedury, które musiano przeprowadzić zaraz po katastrofie. Fotelik z Wraku to unikalna relikwia. Siły polityczne nie dopuszczają informacji o jego istnieniu. Na szczęście wywiad kościelny działa zdecydowanie lepiej. Przed nami nic się nie ukryje. I nikt nas się nie spodziewa. Dlatego udało się nam uzyskać tą relikwię. Nasi zaufani księża wynieśli ją niepostrzeżenie.

To cud, że krew zeszła z niego tak łatwo, iż czyszczenie to była zwykła formalność. Relikwia w stanie idealnym. Użyta tylko raz. Nie bita. Używana na sporych wysokościach więc zawieszenie w stanie idealnym. Przebieg – jeden niedokończony lot samolotem. Nówka. Nic nie puka, nic nie stuka.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +5
 • ilość wiernych: +10
 • przyrost zdrowia: +1
 • Ministranci: atak +1
 • Lektorzy: atak +35
 • Organiści: atak +420
 • Małe Dewotki: obrona +1
 • Babcie Moherowe: obrona +35
 • Gospodynie Proboszcza: obrona +420

Relikwia będzie do zdobycia w queście weekendowym.

4 komentarze do “Fotelik z Wraku”

 1. Zaprawdę powiadam Wam, że widząc tak zacny fotelik, czy me zapłonęły grzesznym pożądaniem. Ręce zatrzęsły się z chciwości.
  Oczy uroniły kilka kropli – nad niedolą owieczek, które strzyc z runa będziemy by ów relikt móc nabyć.
  Mocy przybywaj !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *