Fałszywe Uznanie

Nieważne czy prawdziwe, czy fałszywe. Uznanie to uznanie. I zawsze się przydaje. Więcej wiernych do kościoła ściąga. Ty musisz pilnować, żeby nikt nie dowiedział się, że z tym uznaniem to nie do końca tak. To jednak nie problem. Zawsze możesz się wytłumaczyć i zwalić winę na kogoś innego. To naprawdę działa.

• ilość wiernych: +100

Relikwia Fałszywe Uznanie dostępna jest w queście czasowym Opowieści z Podróży dla graczy, którzy ukończyli quest Kampania Wrześniowa. Quest czasowy Opowieści z Podróży rozpocznie się 15.09.2012 o godzinie 00.15, a zakończy 15.10.2012 o godzinie 23.45.

Zdjęcie: Sport Crowd przez Peter Griffin, Głosił w kościele przez Petr Kratochvil

1. Stefun napisał(a):

A kto dożyje do 15.09.2012? Daleka przyszłość….

2. seksiii69 napisał(a):

A jak to mówiła moja matematyczka kiedyś „Setka dobrze robi” a czy wiernych to nie ma znaczenia. Chyba.

3. Kubarex napisał(a):

A dlaczego dopiero 15-go ????
    Już teraz nie ma co robić …. 🙁

4. gulasz napisał(a):

zobaczymy czy się wyrobie z kampania do tego czasu

5. Wasp napisał(a):

15.09 moje urodziny xD

6. TomaszM napisał(a):

Dobrze, że nieco „przesunięte” ujęcie, bo można by pomylić z krajową radą homofonii… 😉

7. tomasino napisał(a):

Czyli „Kampania Wrześniowa” jest niby do końca września, ale lepiej ją zrobić w pierwszej połowie, bo jak nie to nastąpi wielkie wydymanie. Troszke okrutne, podoba mi się.

8. WiedzmaShila napisał(a):

Mogłaby już być dostępna…..