Dodatkowy Dzień Wakacji

Dodatkowy dzień wakacji to płynna relikwia, która ma na celu złagodzenie dyskomfortu związanego z powrotem bachorów, yyy, to znaczy najmłodszych parafian z wakacyjnego wypoczynku. Znowu będą hałasować, nie uważać podczas mszy i przeszkadzać w kazaniu. Potrzebujesz więc Dodatkowego Dnia Wakacji aby się odstresować. Dodatkowy Dzień Wakacji to relikwia w płynie. Spora ilość procentów pozwoli ci na relaks i dodatkowy wolny dzień niezależnie od pory roku. Niestety relikwia działa dopiero na następny dzień po zażyciu. Działa jednak tak silnie, że żaden lekarz, widząc cię w takim stanie, nie odmówi wystawienia L4.

• poziom energii: -2
  • ilość wiernych: +2
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1

Relikwia Dodatkowy Dzień Wakacji pojawi się jutro, czyli 30.08.2012 po godz. 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

1. KsFerdek napisał(a):

Ale dziadowa relka postaraliście się

2. malpa napisał(a):

oooo boska relka musze ją mieć… te bonusy to mnie powalają, dzięki niej moja parafia zyska…. a tak na poważnie to na bank będzie potrzebna do jakiegoś qestu

3. gulasz napisał(a):

Może byc

4. Belzebubio napisał(a):

10 po i nie ma :/

5. oczo napisał(a):

i co? ile kupiliście?

6. WiedzmaShila napisał(a):

Po ile była? Bo zaspałam :C

7. TwojeSumienie napisał(a):

ile było i po ile?

8. Kubarex napisał(a):

Było (chyba) 400 sztuk, cena 150.000, bez problemu można było kupić ok 10 sztuk. Zakładajac, że przy takiej cenie wszyscy kupowali do końca, relki trafiły w ręce ok 40 osób. Tylko tyle już gra ???

9. czarny_fryzjer napisał(a):

Niecałe 300 sztuk po 150k

10. tomasino napisał(a):

takiej przebitki na WR to dawno nie było. Szkoda że udało mi się tylko 4 kupić.

11. KsFerdek napisał(a):

Ja 9

12. twojesumienie napisał(a):

no ja za 4 banki kupilem i sie okazuje ze nie tak drogo dalem

13. jjkiller napisał(a):

I znów relka dla wybrańców 🙁
    A co z tymi co pracują po południu? Kolejny raz (jak zwykle) nie mają szansy na zakup.
    Dlaczego jesteśmy dyskryminowani???

14. gulasz napisał(a):

szkoda że ja zapomniałem o wyprzedazy

15. oczo napisał(a):

ciekawe kto kupił na WR za 10 milionów