Dodatkowy Dzień Wakacji

Dodatkowy dzień wakacji to płynna relikwia, która ma na celu złagodzenie dyskomfortu związanego z powrotem bachorów, yyy, to znaczy najmłodszych parafian z wakacyjnego wypoczynku. Znowu będą hałasować, nie uważać podczas mszy i przeszkadzać w kazaniu. Potrzebujesz więc Dodatkowego Dnia Wakacji aby się odstresować. Dodatkowy Dzień Wakacji to relikwia w płynie. Spora ilość procentów pozwoli ci na relaks i dodatkowy wolny dzień niezależnie od pory roku. Niestety relikwia działa dopiero na następny dzień po zażyciu. Działa jednak tak silnie, że żaden lekarz, widząc cię w takim stanie, nie odmówi wystawienia L4.

 

 

BONUSY:

 • poziom energii: -2
 • ilość wiernych: +2
 • przyrost zdrowia: +1
 • przyrost energii: +1

INFORMACJE:

Relikwia Dodatkowy Dzień Wakacji pojawi się jutro, czyli 30.08.2012 po godz. 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

20 komentarzy do “Dodatkowy Dzień Wakacji”

 1. oooo boska relka musze ją mieć… te bonusy to mnie powalają, dzięki niej moja parafia zyska…. a tak na poważnie to na bank będzie potrzebna do jakiegoś qestu

 2. Było (chyba) 400 sztuk, cena 150.000, bez problemu można było kupić ok 10 sztuk. Zakładajac, że przy takiej cenie wszyscy kupowali do końca, relki trafiły w ręce ok 40 osób. Tylko tyle już gra ???

 3. I znów relka dla wybrańców 🙁
  A co z tymi co pracują po południu? Kolejny raz (jak zwykle) nie mają szansy na zakup.
  Dlaczego jesteśmy dyskryminowani???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *