Czapka Muammara

Podobno to czapka legendarnego dyktatora. Pochodził on z Libii lub Libacji. W każdym bądź razie z kraju gdzie dużo się czegoś lało. Podobno czarnego złota. I wydaje się to być prawdziwe, bo czapka wyszywana jest  złotem i po jej założeniu twoje interesy zaczęły jakoś lepiej wychodzić. Tylko w parafii ludzie w jakiś rebeliancki nastrój wpadają. I zaczynasz słyszeć jakieś głosy wzywające do obalenia. W sumie to nie wiesz czego czy kogo. Masz jednak nadzieję, że chodzi tu tylko o jakąś flaszkę.

• przyrost C$: +222
  • Ministranci: -1 do ataku
  • Lektorzy: -10 do ataku
  • Organiści: -100 do ataku