Czapka Muammara

Podobno to czapka legendarnego dyktatora. Pochodził on z Libii lub Libacji. W każdym bądź razie z kraju gdzie dużo się czegoś lało. Podobno czarnego złota. I wydaje się to być prawdziwe, bo czapka wyszywana jest  złotem i po jej założeniu twoje interesy zaczęły jakoś lepiej wychodzić. Tylko w parafii ludzie w jakiś rebeliancki nastrój wpadają. I zaczynasz słyszeć jakieś głosy wzywające do obalenia. W sumie to nie wiesz czego czy kogo. Masz jednak nadzieję, że chodzi tu tylko o jakąś flaszkę.

• przyrost C$: +222
  • Ministranci: -1 do ataku
  • Lektorzy: -10 do ataku
  • Organiści: -100 do ataku
  • Małe Dewotki: -0,5 do ataku
  • Babcie Moherowe: -5 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza: -50 do ataku

Relikwia Czapka Muammara powstała dzięki staraniom Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra planszowa pt: Historia Anglii

Zdjęcie: Wikipedia

3 komentarze

1. sticky_fingaz napisał(a):

Opłaca sie inwestować w coś takiego ponad 1kk?

2. Marcin napisał(a):

To zależy czy masz nadmiar pieniędzy i czy wysyłasz wojsko na pielgrzymki.