Co wolisz – wybierz do 20 :)

Dzisiaj pojawi się relikwia okolicznościowa. Możecie zadecydować o jej niektórych parametrach i cenie. Nie będzie to nic trudnego. Szybka ankieta, która kończy się dzisiaj o 20 a relikwia pojawi się o 20:41 🙂

[poll id=”17″]

ps. Relikwii nie będzie więcej niż 200 – niezależnie od wybranej opcji 🙂

 

12 komentarzy do “Co wolisz – wybierz do 20 :)”

  1. Parafianinie, złapałem cię w końcu! Ty tu takie ceny proponujesz, że Papiesz stracił Łupiesz! Mówił o koniecznych reformach w cenach, tak, by korzystać mogli wszyscy i by znowu mnie oblegano jak podczas pomocy Łukrainie. Tak więc radzę posłuchać papiestwa i nawet dać coś słabszego za rozsądną cenę. Papiestwo grozi rekwirowaniem majątku kościelnego, w tym nawet relikwii przechowywanych w sejfie!
    Z wyrazami poszanowania,
    Nuncjusz Pa-Pieski

    1. ja robię tylko to co papież chce, bo pragnę dostąpić zbawienia… zabawienia… czy czegoś w tym stylu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *