Ciężki powrót

Wiemy, że na powrót gry czeka jeszcze tylko paru księży. Niestety wszystko się przedłuża. Wystąpiły pewne komplikacje i nie wiadomo o co chodzi. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a raczej o ich brak. Co z tego, że los sprawił iż udało się zdobyć fundusze na przejęcie kodu gry od poprzednich właścicieli i na opłacenie części prac, skoro okazało się, że w swojej przewrotności postanowił sprawić, że finansowanie kolejnych etapów prac będzie bardzo, ale to bardzo utrudnione. Nie poddajemy się i mamy nadzieję, że uda się nam wrócić do świata żywych. Jesteśmy potrzebni, bo ktoś musi nawracać niewiernych, których jest coraz więcej.

Módlcie się i nie porzucajcie nadziei. Wrócimy!

42 komentarze

1. Zumar napisał(a):

Prawie dwa lata od awarii? Trochę mi to wygląda na ściemę.

Może jednak dajcie sobie spokój… R.I.P, Parafia

2. domelossz napisał(a):

Oj jak ja się modlę 🙁

3. Marcin napisał(a):

Trzeba zrzutę na kickstarter zrobić.

• Parafianin napisał(a):

Myślałem o tym, ale głupio tak od kogoś brać pieniądze. Miałem nadzieję, że sam to sfinansuję 🙁

4. Jonaszek napisał(a):

Przy tej garstce co została proponuję najwierniejszym nadać status Bogów i nieograniczone możliwości w grze.

5. Horacjusz napisał(a):

Ave. Może wspieram.to ?? Czarne$ może da się przelać…

6. TwojeSumienie napisał(a):

oooo czyli jeszcze jest nadzieja na wybudzenie ze śpiączki 🙂

7. domelossz napisał(a):

Parafianin
    taka mała prośba: pisz proszę 2-3 razy w tygodniu cokolwiek:(
    np: prace trwają, coś tam coś tam itd. itp.
    tak aby nasza czarna brać coś wiedziała 🙁

8. mn2006 napisał(a):

Uda sie jeszcze w tym roku ? Konta zostaly utracone ?

• Parafianin napisał(a):

Konta zostały pewnie utracone. Kupiłem kod gry bez kont itd, Kod wymaga poprawek i niektóre zostały już wprowadzone, ale na resztę prac zabrakło gotówki 🙁

9. Ociec_dyrektor napisał(a):

Czekamy czekamy z utęsknieniem 😛

10. Amarth napisał(a):

Zaglądałem tutaj od czasu do czasu pełen wiary, że może w końcu coś, ale prawdę powiedziawszy traciłem już nadzieję. Trzymam kciuki za zmartychwstanie (w tej konfrontacji Jezus jest od was dużo lepszy) i ciekaw jestem czy znów będzie tak cudnie jak lata temu 😛

11. amona amarth napisał(a):

Cześć ponawiam swoją propozycję, Parafianin jeśli pamiętasz pisz na mail pozdro

12. Stefun napisał(a):

Jak konta zostały utracone, wielu zrezygnuje, szczególnie tych mocniejszych graczy. Ja włożyłem w grę ze dwie średnie krajowe za cały okres. A dołączyłem bliżej początku, chociaż było kilku graczy mocniejszych, którzy grali chyba od początku.

• Parafianin napisał(a):

Kupiłem system z czystą bazą, więc konta nie będzie. Sam grałem niemal od poczatku więc wiem jaki to ból :((

• Amarth napisał(a):

Ból bólem, ale przecież po tym czasie to nie będzie ta sama Parafia. Chociażby taki motyw – gdyby po paru dniach/tygodniach stronka ożyła, ale musielibyśmy grać od nowa, byłoby gorzej niż zaczynając teraz, po takiej przerwie. Sam trochę kasy i multum wolnego czasu zainwestowałem, ale tamten rozdział już jest zamknięty.

13. Zumar napisał(a):

Gdyby się jakaś koncepcja typu kickstarter czy wspieram.to narodziła, to Parafianinie, uprzejmie proszę, daj mi znać majlem, bym zareagował odpowiednio wcześnie.
    Nie chciałbym czegoś przegapić, bo jak ma sie odrodzić, to bardzo chętnie z moim udziałem.

Mail podaję zawsze wpisując posty, bo jest wymagany – a nie jest nas (czekających) aż tak wielu, by był to wysiłek ponad miarę. Z góry dziękuję i czekam z niecierpliwoscią.

14. Rykkettard napisał(a):

Wszedłem właśnie na bloga żyjąc w przekonaniu, że domeny już nawet nie będzie. Jednak trzeba żyć w wierze, a nie w przekonaniu, dlatego za ten niegodziwy występek odpokutuję i chętnie zacznę swoją misję od zera. Wszakże wiadomym faktem nie od dzisiaj jest, że zorganizowanie jakiejkolwiek misji kosztuje. Także jak najbardziej WSPIERAM TO, chociażby i symbolicznie, ale za to systematycznie 😉

15. Horacjusz napisał(a):

A może Wielebny chciałby odsprzedać kod?

16. Elizjasz_wiecznie_liżący napisał(a):

Chłopaki zróbcie zrzutę na kickstarterze i dajcie nam pograć. Rzeczywistość przygniata a gra jest teraz bardziej potrzebna niż parę lat temu. Trzeba pogonić szatańskie moce!

17. domelossz napisał(a):

oczy mnie mylą czy zmienił się obrazek na bazarze???

18. Stary(Pierwszy)GROSIK napisał(a):

Ja, GrosikPierwszy wszechrozwalający na początku, bardzo chętnie pograłbym w parafię, dajcie znać co i jak 😉 Jak ruszycie to mogę was nawet zadotować.

19. domelossz napisał(a):

Jakieś wieści??

20. Adrian napisał(a):

Ile ci potrzeba do przywrócenia gry? Może zrobimy jakąś zrzutkę?

• Parafianin napisał(a):

Na początek minimum 10K, ale aby powrót miał sens, potrzebne są większe fundusze. Ruszanie z grą, bez aplikacji mobilnej jest w chwili obecnej pomyłką.

21. Grosik napisał(a):

Sprawdźcie Panowie kod w takiej postaci jak jest obecnie? Mam ekipę do ruszenia z grą

• Parafianin napisał(a):

Jeśli chodzi o sprzedaż lub utworzenie spółki – wszystko jest do rozpatrzenia. Kod i całość jest w moim posiadaniu (jedna osoba), został odkupiony po awarii. Każda oferta zostanie rozpatrzona.