Biblia Naturystów

Biblia NaturystówBiblia Naturystów to pozycja,  którą miałeś przeczytać jako jeden z pierwszych. Niestety kurier, który pojawił się z egzemplarzem testowym nie wytrzymał i postanowił przeczytać jej fragment. Zaparkował samochód pod kościołem i ponoć tylko rzucił okiem na spis treści. Następne co pamięta, to policjantów i strażaków wyciągających go z samochodu. Nie trzeba dodawać, że był nagusieńki bo ubranie w cudowny sposób zniknęło. Tak właśnie działa Biblia Naturystów. Sprowadza zapomnienie i kradnie ubranie. Ty wiesz jakie może przynieść korzyści. Oczyma wyobraźni widzisz wspólne jej czytanie z ministrantami, lektorami i młodszymi gospodyniami.

• Ministranci: +2 do ataku
  • Lektorzy: +55 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza:  +1120 do obrony

Relikwia pojawi się dnia 28.08.2013 po godzinie 12. Jej podstawowa cena będzie bardzo wysoka. Jednak przewidziano atrakcyjne promocje cenowe. Cena w promocji będzie się różniła w poszczególnych godzinach. Jak powiedział zaufany kapłan  – w nocy zawsze jest taniej. O!

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię Biblia Naturystów w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

• 17:35 — 17:40
  • 22:45 — 22:50
  • 02:25 — 02:35
  • 07:05 — 07:10

zdjęcie: wikipedia

1. mn2006 napisał(a):

W końcu coś nowego 😀

2. Zumar napisał(a):

jak zwykle, nie przetrwa do drugiej promocji. 🙂
    Pytanie, czy dotrwa do pierwszej 🙂

3. jacko napisał(a):

Jak Parafianin wprowadza relikwie to jakoś może podać godzinę o której się ona pojawi. Wcale nie takie trudne jak by się mogło wydawać

• Parafianin napisał(a):

podane przecież – po 12

• jacko napisał(a):

Facet konkretnie podał godzinę. Myślę, że jak by relkę wprowadzała jakaś kobieta to w opisie było by „relikwia się kiedyś tam pojawi” ;]

• Zumar napisał(a):

Nie przesadzajmy.
          Płynny przedział czasowy – czasem bardziej precyzyjny, czasem bardziej ogólny, dodaje tylko emocji.

Jak relka sie ma pojawić, a jej realny czas „bycia” zanim będzie wykupiona, to 5 minut, polowanie na te „5 minut” w przedziale godzinnym dostarcza trochę emocji.

I chyba o to właśnie chodzi – by nie było za łatwo i by było trochę zabawy, nie?

• jacko napisał(a):

jeżeli masz określone tak jak w tym przypadku to tak, ale mi chodziło o inny 🙂

4. grabarz83 napisał(a):

cena pierwotna zabójcza….

5. malpa napisał(a):

oj tam pierwotna nie była taka straszna jak zwykle. tak przypuszczałem że do promocji nie dotrwa. od tego jest zawsze bank tak?

6. Wit napisał(a):

zróbcie drugi rzut bo nie przetrwało wogóle do nocy 😛

7. Rykkettard napisał(a):

Oj coś nie widać relikwii, chyba że dni pomyliłem

8. WiedzmaShila napisał(a):

Sprzedam Biblię na raty 🙂