Awaria ogłoszeń parafialnych

W nocy z piątku na sobotę poszedł z dymem dysk na serwerze na którym stoi blog (specjalnie rozdzieliliśmy blog od gry). Nie była by to taka wielka sprawa gdyby nie to, że obsługa klienta w firmie OVH to jak rozmowa z głupim. Pytasz o gruszki, odpowiadają o jabłkach. Do tego weekend zrobił swoje. Backup bloga został przywrócony z dnia 23.09.2011 1:00 dlatego pewnie wcięło kilka komentarzy z czasu między backupem, a sfajczeniem się dysku.

Za wszystkie problemy bardzo przepraszamy. Zrobiliśmy żal za grzechy, dostaliśmy pokutę i teraz odmawiamy trochę zdrowasiek w nadziei, że ten ich kiepski sprzęt znowu nie wyzionie ducha. Będzie lepiej!

19 komentarzy do “Awaria ogłoszeń parafialnych”

 1. Dokładnie, teraz to jakieś promocje muszą być lub Quest na którym można będzie sobie zęby połamać bo przez te kilka dni to nuda straszna była. Trzyma mnie jeszcze przy tej grze ten blog a bez niego to można się na dzwonnicy powiesić :/

 2. Dokładnie, questy muszą być. Przydałaby się relikwia 'tace obfitości’ bo nie ma jak dokończyć questu złoty gulden.

 3. Sfajczony dysk powinien zostać świętą relikwią. No i te jabłka o których „oni” opowiadali oraz te „gruszki” o które Wy pytaliście.

  Więc po awarii aż trzy różne relikwie do rozdania. Tylko nadać cechy święte i heja.

 4. Ja to bym obok/zamiast questu na tace sugerował kontynuację Polityki. W końcu coś się 9 września ma wydarzyć 😉

 5. No, o 9 października chodzi, taki drobny lapsus z mojej strony. 😀

  Przy okazji, sugeruję także quest/event z okazji 1 listopada. W końcu Zaduszki 😉

 6. Albo:

  (jako quest): święta krucjata przeciwko pogańskiemu świętu Halloween. W końcu zamiast jakiś przebierańców ulice powinni opanować nasi ministranci, pukający do drzwi i mówiący: „Ofiara albo psikus”. A gros zebranych pieniędzy popłynie do proboszcza.

  Quest powinien zabierać więcej energii niż zdrowia, jako że sami nie będziemy tych pieniędzy zbierać, ale koordynacja działań naszych bojówek zajmuje sporo uwagi, pochłaniając energię.

  Jako nagroda: Święta Dynia.

  Święta Dynia mogłaby być także wystawiona jako relikwia. Co do statów, to żadnych pomysłów na razie nie mam.

 7. Witam

  Nie znalazłem wątku w którym mógłbym to umieścić więc wpisuje tutaj wiedząc że moderator lub admin to przeczytają:

  Napisał do mnie użytkownik o nicku kastrat

  treść wiadomości:

  „Siema. Mam już dośc wjazdów w parafię przez tych samych palantów i postanowiłem zrezygnowac z gry, relek nie wystawiam na rynek bo i tak handlarze je łykną. tu masz listę, http://tnij.org/rellikwie wybierz sobie max dwie i pisz to Ci podesle na rynek z odpustem za 1C$. Durne handlarze nie zarobią. Pozdro. Temat aktualny do jutra, rano kasuje konto i co nie pójdzie znknie.”

  Efektem kliknięcia w link jest atak na jednego z graczy.

  Nie wiem czy wiecie o takim zjawisku ale warto o nim napisać żeby ludzie nie świadomie nie prowadzili ataków lub nie padali ich ofiarami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *