Asteroida

asteroidaPodobno przelatuje. Ale nikt nie mówi kogo i dlaczego. Może jednak warto spróbować się załapać. W końcu związki księdza z niebem są zawsze mile widziane. Jedno jest pewne, jeszcze żadna asteroida nie była tak blisko żadnej parafii. Poza tym w dzisiejszych czasach posiadanie własnej gwiazdy stało się zbyt popularne. Lepiej być księdzem hipsterem i posiadać własną asteroidę. Można się modlić żeby nie uderzyła. Bo jak uderzy, to się popsuje i nie przeleci. A to by była kosmiczna strata.

• ilość wiernych: +40
  • miejsce na Opłatki: +10000

Relikwia Asteroida przeleci, to znaczy pojawi się dziś czyli 15.02.2013 po godzinie 21.00. Wypatrujcie jej na niebie.

Zdjęcie: Wikipedia

1. pi523k napisał(a):

Jestem ciekaw ceny… godzina 21:05 juz jest 😛

2. malpa napisał(a):

droga bestia 😀 ale 2 sztuki już wpadły do sejfu

3. pi523k napisał(a):

i kolejna relka dla ,,LEPSZYCH” ;/

• Stefun napisał(a):

Każdy zaczynał z marną kasą i badziewnymi relikwiami. Teraz przynajmniej na raty niektórzy sprzedają początkującym xsiężą. To, że niektórzy są „lepsi” to lata długiej i wytężonej pracy (często gęsto i odpusty). Takie życie…

4. JackusVII napisał(a):

Jakich lepszych skoro na WR za 9 600 000 można było spokojnie kupić nawet pół godziny po rzucie.

5. malpa napisał(a):

ja bym stawiał na bardziej doświadczonych