Armatka Śnieżna

Armatka ŚnieżnaI ty możesz zostać bohaterem w swojej parafii. Dobra Armatka Śnieżna zaradzi wszelkim brakom: brakom zimy, śniegu, lodu, zimnych nóżek, lodów i mrożonej kawy. Armatka śnieżna ostudzi nawet najgorętszy temperament i zapał, a nawet zapobiegnie pożarom czy przerywaniu ciąży. Parafianie będą ci wdzięczni, że ich narty i sanki nie kurzą się w piwnicy. Poza tym zajęci szusowaniem, będą mieli mniej okazji do grzechu. A ty pozbędziesz się nadgodzin w niedogrzanym konfesjonale.

• poziom energii: +1
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1
  • przyrost Opłatków: +1

Relikwia Armatka Śnieżna pojawi się dziś czyli 21.01,2014 po godzinie 22.00. Małego rzutu można się też spodziewać po godzinie 17.00.

Zdjęcie: Wikipedia

4 komentarze

1. Stefun napisał(a):

Brakuje przyrostu Wikarych: 1 co 5 minut.

2. malpa napisał(a):

łeee taniocha 😛