Aneksja w obronie Matrioszek

matrioszkaCar Puti Na ogłosił właśnie, że musi bronić rodzimych Matrioszek bez względu na to gdzie się znajdują. Podobno na Krymie było 1002 szt tej ruskiej zabawki i stało się to rzeczywistym powodem aneksji tej części Łukrajiny.

W związku z tym jeśli się okaże, że w Parafiandii w rękach księży znajduje się przynajmniej 1001 Matrioszek, to od godziny 18 do godziny 20 następnego dnia (po stwierdzeniu tego faktu przez Papieża), zostanie wprowadzony Stan Wojenny. W praktyce będzie to oznaczać zwiększenie zasięgu ataków do +14/-10 poziomów aby skuteczniej poszukać sprzyjających Puti Na’owi księży.

Jak to działa?

Około godziny Po godzinie 18:00 w piątek 28 marca Car Puti Na umieści 5000 Matrioszek, będą one do kupienia po marne 455ooo C$ za sztukę. Jeśli zostanie sprzedane przynajmniej 1001 szt to czasowo zostanie wprowadzony Stan Wojenny, czyli gra pozwoli na atakowanie księży w szerszym zakresie poziomów. Jeśli sprzeda się mniej, to nie będzie z tego powodu żadnych konsekwencji.

UPDATE:
Aaaa bo roku jeszcze nie podałem, więc niektórzy księża mogą być zagubieni jak dzieci we mgle, więc mea culpa i informuję, że to o 2014  rok chodzi 🙂

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

23 komentarze do “Aneksja w obronie Matrioszek”

   1. Marcin, p********** kota przy pomocy młota.

    Nic sensownego nie napisałem. Nic tylko mieszacie, zresztą jak zawsze.

    1. poprawiłem, ale obowiązujący jest wpis z matrioszkami, tam przecież jest informacja o relikwii. Jednak zwrot około 18 pasuje także do terminu po 18 🙂

 1. No to będe walił tych co mi zwiali do góry! 🙂 Proponuje tez na ten czas zwiększyć ilośc ataków na danego gracza z obecnych 5 do powiedzmy 15. Bracie Jonaszku, wiesz już kogo ufarmimy? ;-P

 2. Wojnę możemy zacząć kiedy chcemy, ale kończyć nie.
  Podczas stanu wojennego na pewno będą questy wymagające tej relki, zakończyć stan też pewno będziemy musieli z tą relką 🙂

 3. W związku ze związkiem, dwie pierwsze dywizje już skoszarowane. Armie Wschód i Zachód również jeszcze dziś zostaną zmobilizowane (wszak ta Ziemia Święta nie jest aż tak daleko). Najdalej do godziny „W” zamelduje się Pierwsza Dywizja Odwetowa p.w. Św. Jerzego (tego od smoków). Jednak wprowadzenie stanu wojennego wiąże się z wysokimi kosztami, zwłaszcza żywieniowymi. Apeluję zatem do Papieża, aby na czas jego trwania zawiesił konieczność karmienia wojska, a jeśli to niemożliwe, to chociaż proszę o uwolnienie na giełdzie zapasu opłatków z Łatykańskiego spichlerza.
  Myślę, że prośba ta znajdzie wielkie poparcie wśród walecznych xiąców…

 4. biletery na pielgrzymkę kupione
  przydrożne leśne ssaki opłacone
  kto mi koszty zwróci SOWIECI ??

 5. Ja proponuje wprowadzić jakiś quest z tą relikwią żeby zachęcić xięży do kupna jej 😀

 6. No drodzy księża- nie róbcie jaj z pogrzebu! Kupiłem właśnie 272 sztuki tego sowieckiego badziewia (czyli na chwilę obecną 58% wszystkich matrioszek, które zeszły, poświęcają dla dobra naszego ukochanego cara 123 760 000 ciężko zarobionych C$ów), no ale kurczę sam tego stanu wojennego nie dam rady wprowadzić…

  1. I jak kupuje ile wlezie, kasy nie liczać! Musze jednego siurka wyzerować i wydam choćby miliard a bedzie wojna! 😉

 7. Przy takiej liczbie relikwii do kupienia ograniczenie czasowe mogłoby być zniesione. Taż już prawie 2 godziny straciłem na to czekanie między „kliknięciami”… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *