Aneksja w obronie Matrioszek

23

matrioszkaCar Puti Na ogłosił właśnie, że musi bronić rodzimych Matrioszek bez względu na to gdzie się znajdują. Podobno na Krymie było 1002 szt tej ruskiej zabawki i stało się to rzeczywistym powodem aneksji tej części Łukrajiny.

W związku z tym jeśli się okaże, że w Parafiandii w rękach księży znajduje się przynajmniej 1001 Matrioszek, to od godziny 18 do godziny 20 następnego dnia (po stwierdzeniu tego faktu przez Papieża), zostanie wprowadzony Stan Wojenny. W praktyce będzie to oznaczać zwiększenie zasięgu ataków do +14/-10 poziomów aby skuteczniej poszukać sprzyjających Puti Na’owi księży.

Jak to działa?

Około godziny Po godzinie 18:00 w piątek 28 marca Car Puti Na umieści 5000 Matrioszek, będą one do kupienia po marne 455ooo C$ za sztukę. Jeśli zostanie sprzedane przynajmniej 1001 szt to czasowo zostanie wprowadzony Stan Wojenny, czyli gra pozwoli na atakowanie księży w szerszym zakresie poziomów. Jeśli sprzeda się mniej, to nie będzie z tego powodu żadnych konsekwencji.

UPDATE:
Aaaa bo roku jeszcze nie podałem, więc niektórzy księża mogą być zagubieni jak dzieci we mgle, więc mea culpa i informuję, że to o 2014  rok chodzi 🙂

23 komentarze

 1. Void napisał(a):

  Bardzo dobry pomysł! 🙂

 2. Kaczor Donald napisał(a):

  W końcu będą przed 18, czy po 18?

  OGARNIJCIE SIĘ TAM!

  • Marcin napisał(a):

   Każda 18 jest po jakiejś 18 i przed jakąś 18.

   • Kaczor Donald napisał(a):

    Marcin, p********** kota przy pomocy młota.

    Nic sensownego nie napisałem. Nic tylko mieszacie, zresztą jak zawsze.

    • Parafianin napisał(a):

     poprawiłem, ale obowiązujący jest wpis z matrioszkami, tam przecież jest informacja o relikwii. Jednak zwrot około 18 pasuje także do terminu po 18 🙂

 3. Antykatolik napisał(a):

  No to będe walił tych co mi zwiali do góry! 🙂 Proponuje tez na ten czas zwiększyć ilośc ataków na danego gracza z obecnych 5 do powiedzmy 15. Bracie Jonaszku, wiesz już kogo ufarmimy? ;-P

 4. Cristoff napisał(a):

  Wojnę możemy zacząć kiedy chcemy, ale kończyć nie.
  Podczas stanu wojennego na pewno będą questy wymagające tej relki, zakończyć stan też pewno będziemy musieli z tą relką 🙂

 5. TomaszM napisał(a):

  W związku ze związkiem, dwie pierwsze dywizje już skoszarowane. Armie Wschód i Zachód również jeszcze dziś zostaną zmobilizowane (wszak ta Ziemia Święta nie jest aż tak daleko). Najdalej do godziny „W” zamelduje się Pierwsza Dywizja Odwetowa p.w. Św. Jerzego (tego od smoków). Jednak wprowadzenie stanu wojennego wiąże się z wysokimi kosztami, zwłaszcza żywieniowymi. Apeluję zatem do Papieża, aby na czas jego trwania zawiesił konieczność karmienia wojska, a jeśli to niemożliwe, to chociaż proszę o uwolnienie na giełdzie zapasu opłatków z Łatykańskiego spichlerza.
  Myślę, że prośba ta znajdzie wielkie poparcie wśród walecznych xiąców…

 6. Twojstary napisał(a):

  biletery na pielgrzymkę kupione
  przydrożne leśne ssaki opłacone
  kto mi koszty zwróci SOWIECI ??

 7. malpa napisał(a):

  To od kiedy można tych słabszych i mocniejszych wawalać??

 8. Proboszcz-Glan napisał(a):

  Ja proponuje wprowadzić jakiś quest z tą relikwią żeby zachęcić xięży do kupna jej 😀

 9. GREZAKOV napisał(a):

  Jak zejdzie przynajmniej 1001 sztuk Matrioszek

 10. TomaszM napisał(a):

  No drodzy księża- nie róbcie jaj z pogrzebu! Kupiłem właśnie 272 sztuki tego sowieckiego badziewia (czyli na chwilę obecną 58% wszystkich matrioszek, które zeszły, poświęcają dla dobra naszego ukochanego cara 123 760 000 ciężko zarobionych C$ów), no ale kurczę sam tego stanu wojennego nie dam rady wprowadzić…

  • Antykatolik napisał(a):

   I jak kupuje ile wlezie, kasy nie liczać! Musze jednego siurka wyzerować i wydam choćby miliard a bedzie wojna! 😉

 11. Stefun napisał(a):

  Ale jak się tego pozbyć w takich ilościach?

 12. Stefun napisał(a):

  A przepraszam, można od razu sprzedać za 1000C$, bo to do niczego nie potrzebne.

 13. TomaszM napisał(a):

  Przy takiej liczbie relikwii do kupienia ograniczenie czasowe mogłoby być zniesione. Taż już prawie 2 godziny straciłem na to czekanie między „kliknięciami”… 🙁

 14. TomaszM napisał(a):

  Żeby nie byłe, że jestem gołosłowny:

  http://pokazywarka.pl/hewjue/

  Zatem do dzieła xięża, bo czasu mało!

 15. GREZAKOV napisał(a):

  Niech Celtowie kupią sobie po kilkadziesiąt sztuk ;]

 16. TomaszM napisał(a):

  Eh….

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.