AK47

PAK-47odstawa radzieckiego oręża a także wszelkiej maści terrorystów a teraz po pokropieniu wodą … świętą? …  nie, lepiej ognistą staje się narzędziem wymuszania posłuszeństwa i kontrybucji poza terenem parafii. Niestety przed sprzedażą bezbożny Ministr Nacjonalnoj Oborony i Gienieralnowo Biezhołowia  kazał wymontować wszystkie zamki z karabinów przeznaczonych na sprzedaż. Ale to nic twój Złota Rączka – Wikary przerobił go na bezzamkowy pestkowiec. I teraz słynne AK47 strzela dowolnymi pestkami poczynając od tych z wiśni a kończąc na morelach.

• przyrost C$: +21
  • Ministranci: +2 do ataku
  • Lektorzy: +30 do ataku
  • Organiści: +450 do ataku
Zdjęcie: Wikipedia

1. Masaj pisze:

Jakaś podpowiedź kiedy bedą na rynku?

2. domelossz pisze:

No właśnie przydała by się 🙂

3. Faktorek pisze:

Oczywiscie ze nie. Siedź na zakładce Relikwie i wciskaj F5

4. ciekawski pisze:

jakie F5? ja wciskam crtl+R

5. Eustachy pisze:

O świetnie pojawiła się już informacja na http://www.parafia.biz

Ale kiedy będzie rzut!

6. Faktorek pisze:

A wciskaj i ALT+F4 😛

7. Hans_Klos pisze:

już była ??

8. Lenio pisze:

Eustachy kiedy mi napiszesz do prace na lekcji z historii co ja pisałem a ty dyktowałeś? A relikwia spoko.Czekam na nią.

9. Igon pisze:

A ile sztuk?

10. Hans_Klos pisze:

Była już ?? :((

11. ciekawski pisze:

możE i RESET, może i Alt+F4, nawet KontrolAltDelete, wszystko na mój koszt.
    po ile była do kupienia? i ile sztuk się pojawiło?

12. ciekawski pisze:

dzięki za odpowiedź, ja widocznie akurat zasnąłem, bo nie trafiłem nawet sztuki:)

13. Faktorek pisze:

8m zysku na czyst 🙂

14. Tomaszsz pisze:

Czy można wiedzieć,kiedy będzie możliwość stwarzania klanów?

15. Zielosz pisze:

n to nie było fajne że bez żadnej info wcześniej kiedy i ile…parafian ba działkach wizytowałem z brovarem i tak mi umknęła relka…nieładnie… 😐

16. Zielosz pisze:

no i po co ta informacja o kałachu jeszcze widnieje na paseczku w grze skoro jej już dawno nie ma…??

17. ksiendzulosz pisze:

Znalazłem gdzieś na blogu propozycję żeby zakupy relikwii zabezpieczyć kodem captcha, proste w implementacji i bardzo skuteczne zabezpieczenie przed hurtowym wykupywaniem towaru przez handlarzy. Bardzo mi się ten pomysł podoba, jestem za 🙂

18. Lenio pisze:

Jeśli ma ktoś na sprzedasz AK47 to proszę pisać w wiadomościach.Mój nick w grze to Lenio.

19. Alojzy-mucha pisze:

Marcinie – czy rzut po 250 sztuk stanie sie normą i trzeba pomyśleć o jakimś bocie bo przyznam sie szczerze że o już dawno przestało być zabawne że nic nie można kupić. Widziałem że podejmowaliście próby regulacji tego, podziały na kilka rzutów albo umiejętnie dobraną cenę która sprawiała że relikwia nie miała powodzenia wśród handlarzy ale z niewiadomych powodów wszelkie te mechanizmy regulacji zostały wyłączone i wracamy do starych dobrych sposóbów „kup wszystko będziesz bogaty” :/

20. Zielosz pisze:

cóż…ja to se mogę faktycznie co najwyżej poczytać… 😛

21. dzieci_proboszcza pisze:

a nie lepiej ograniczyc kazdemu klechowi liczbe zakupu tej samej relikwii ze sklepu ?

22. domelossz pisze:

jak już pisałem i nie tylko ja
    1 relka co pewien odstęp czasu
    powiedzmy co 0.5 min. czy coś w tym stylu
    co wy na to?

23. ksiendzulosz pisze:

Pisałem już rano, captcha załatwi sprawę – wymusi odstęp czasowy i wykluczy boty. Nie wiem czemu Marcin nie puścił tego posta?

24. Igon pisze:

To było by ciekawe zobaczyć jak sobie bociarze poradzą, nawet z prostą „captcha” kto wie może uznają to za ćwiczenia praktyczne do http://www.ai-class.com/ czy http://www.ml-class.com/ (darmowe kursy na uniwersytecie Stanford)

25. TomaszM pisze:

A ja przypadkiem trafiłem wczoraj na drugi cichy rzut i wcale nie potrzebowałem żadny „wspomagaczy” 🙂 A swoją drogą, to człowiek cierpliwie klika, lata do kompa (żona to już chce pozew rozwodowy złożyć), a znajdzie się kilku co zaprzęgają do pracy boty i wielcy z nich gracze. Tak, to każdy byłby niezwyciężony.

26. Faktorek pisze:

Tym razem udalo mi sie kupic parenascie sztuk ale czasami fakt – rzut 21.00 a 21.10 juz 0 sztuk, wiec i ja jestem za ograniczeniem w kupowaniu 1 relikwi np na minute.

27. Ola_ pisze:

no i na co ci te parenascie sztuk?