Rzecznik Parafialny

Rzecznik ParafialnySzczerość ciśnie ci się na usta zazwyczaj tylko wtedy, gdy się zapomnisz. Niestety właśnie wtedy w pobliżu znajduje się dziennikarz z dyktafonem i kłopoty gotowe. Na szczęście Rzecznik Parafialny Cię od nich uwolni. Od dziś to on będzie się za ciebie wypowiadał publicznie. I to na niego spadną gromy watykańskie, jeśli powie za dużo. Rozwiązanie praktyczne, wygodne, ale kosztowne. Trzeba dużo uporu i cierpliwości żeby tę relikwię uzyskać. Prestiż jaki niesie za sobą posiadanie Rzecznika Parafialnego jest jednak tego wart. W końcu od dziś nie musisz mówić – masz od tego ludzi. Twoi wrogowie zzielenieją z zazdrości.

• poziom energii: +10
  • ilość wiernych: +10
  • Małe Dewotki: +8 do obrony

Relikwia Rzecznik Parafialny to nagroda za wykonanie questu stałego Hiobowe Męki dla graczy od 8 lvl.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

Jeden komentarz do “Rzecznik Parafialny”