Cud nad Okszą

Cuda wreszcie wyszły do ludzi. Co prawda nie do zwykłych, tylko do śmietanki, crème de la crème  ludzkości czyli ciebie. Ale i tak cudownie, że są w zasięgu twej szlachetnej ręki. Cud nad Okszą to cud kompaktowy z gatunku zrób to sam. Potrzebujesz tylko mały pieniek, płyn do mycia naczyń i patyk. Pieniek kładziesz na ziemi, wylewasz płyn i patykiem robisz maziaje. Tylko kto chciałby brudzić sobie ręce, skoro można mieć swój własny, oryginalny i certyfikowany cud nabyty drogą kupna.

• miejsca na C$: +1
  • ilość wiernych: +12
  • ilość wikarych: +1

Relikwia Cud nad Okszą pojawi się jutro (28.06.2012) po godzinie 8.00.

Zdjęcie: Wikipedia

11 komentarzy do “Cud nad Okszą”

1. Niedawno byla ankieta,jakie pory sa najlepsze na emisje relek……wygrala godz 22,2 miejsce chyba 20 a tu juz 2gi raz relka o dzikiej porze……zlosliwosc i pokazanie userom kto tu rzadzi czy siakies inne nieznane tajemnicze aspekty takiego a nie innego wyboru?

2. O raaaany, relka aż blaskiem po gałkach dało =]
    Zapewne i koszt zacny będzie, a i pora dla wybranych 😉

3. az sprawdzilem dla pewnosci,no dobra 2 miejsce miala godz 8 co nie zmienia faktu ze 22 zebrala 2x wiecej glosow……..wiec nadal problem aktualny

4. ale marudy z was są….
    jakby było po 22 to pewnie i tak by nikt nie kupił bo zaraz by każdy wołał że dziś mecz i w ogóle ciemno już po 22 albo co…. dajcie spokój i kupujcie w takich godzinach jak dają albo potem na wr i tyle

5. Ta ankietka to była specjalnie po to, żeby zobaczyć o której godzinie najmniej wszystkim pasuje i wtedy dawać rzuty 😛

6. Nareszcie coś zgodnego z klimatem gry – tylko dlaczego bonusy tak nielogicznie dobrane ? (Tradycyjnie, trochę pomarudzę …)
    Żeby na własne oczęta ten „cud” zobaczyć, trzeba kawał drogi przez las zapie…maszerować : to powinno dodać zdrowia i pozbawić trochę energii.
    Można też do „Świętego Pniaka” dojechać samochodem, a wtedy leśniczy mandatem pozbawi nas kasy za wjazd do lasu. Jeśli zostawimy pojazd pod lasem i pójdziemy na kolanach dalej, to dorobimy się dziur w spodniach na kolanach (znowu wydatek !) a pobożni miejscowi parafianie zapie…pożyczą koła i kołpaki z naszego samochodu co znowu przekłada się na ubytki w finansach.
    Zdolności bojowe naszych jednostek po takim duchowym doznaniu powinny znacząco wzrosnąć, zaś produkcja opłatków powinna spaść – bo wszyscy nasi parafianie zamiast je wypiekać zapie…maszerują do lasu.
    Po wielogodzinnym pobycie w lesie ilość wiernych powinna nam potężnie wzrosnąć – wiadomo, co się zawsze w krzakach 'za wsiom” dzieje …
    Ilość i cena – przystępne chyba dla wszystkich.

Ave Marycha !