Cud nad Okszą

11

Cuda wreszcie wyszły do ludzi. Co prawda nie do zwykłych, tylko do śmietanki, crème de la crème  ludzkości czyli ciebie. Ale i tak cudownie, że są w zasięgu twej szlachetnej ręki. Cud nad Okszą to cud kompaktowy z gatunku zrób to sam. Potrzebujesz tylko mały pieniek, płyn do mycia naczyń i patyk. Pieniek kładziesz na ziemi, wylewasz płyn i patykiem robisz maziaje. Tylko kto chciałby brudzić sobie ręce, skoro można mieć swój własny, oryginalny i certyfikowany cud nabyty drogą kupna.

 

 
BONUSY:

 • miejsca na C$: +1
 • ilość wiernych: +12
 • ilość wikarych: +1

INFORMACJE:

Relikwia Cud nad Okszą pojawi się jutro (28.06.2012) po godzinie 8.00.

 

Zdjęcie: Wikipedia

11 komentarzy

 1. Stefun napisał(a):

  Daje wikarego – to cud.

 2. Chakotay napisał(a):

  Niedawno byla ankieta,jakie pory sa najlepsze na emisje relek……wygrala godz 22,2 miejsce chyba 20 a tu juz 2gi raz relka o dzikiej porze……zlosliwosc i pokazanie userom kto tu rzadzi czy siakies inne nieznane tajemnicze aspekty takiego a nie innego wyboru?

 3. jjkiller napisał(a):

  O raaaany, relka aż blaskiem po gałkach dało =]
  Zapewne i koszt zacny będzie, a i pora dla wybranych 😉

 4. Chakotay napisał(a):

  az sprawdzilem dla pewnosci,no dobra 2 miejsce miala godz 8 co nie zmienia faktu ze 22 zebrala 2x wiecej glosow……..wiec nadal problem aktualny

 5. Belzebubio napisał(a):

  z tymi godzinami nie przesadzacie???

 6. dzieci_proboszcza napisał(a):

  godzina nie jest zla, byleby po 8 a nie kolo 9 🙂

 7. WiedzmaShila napisał(a):

  Kto rano wstaje, temu Parafia daje 😛

 8. TwojeSumienie napisał(a):

  ale marudy z was są….
  jakby było po 22 to pewnie i tak by nikt nie kupił bo zaraz by każdy wołał że dziś mecz i w ogóle ciemno już po 22 albo co…. dajcie spokój i kupujcie w takich godzinach jak dają albo potem na wr i tyle

 9. WiedzmaShila napisał(a):

  Ta ankietka to była specjalnie po to, żeby zobaczyć o której godzinie najmniej wszystkim pasuje i wtedy dawać rzuty 😛

 10. Kubarex napisał(a):

  Nareszcie coś zgodnego z klimatem gry – tylko dlaczego bonusy tak nielogicznie dobrane ? (Tradycyjnie, trochę pomarudzę …)
  Żeby na własne oczęta ten „cud” zobaczyć, trzeba kawał drogi przez las zapie…maszerować : to powinno dodać zdrowia i pozbawić trochę energii.
  Można też do „Świętego Pniaka” dojechać samochodem, a wtedy leśniczy mandatem pozbawi nas kasy za wjazd do lasu. Jeśli zostawimy pojazd pod lasem i pójdziemy na kolanach dalej, to dorobimy się dziur w spodniach na kolanach (znowu wydatek !) a pobożni miejscowi parafianie zapie…pożyczą koła i kołpaki z naszego samochodu co znowu przekłada się na ubytki w finansach.
  Zdolności bojowe naszych jednostek po takim duchowym doznaniu powinny znacząco wzrosnąć, zaś produkcja opłatków powinna spaść – bo wszyscy nasi parafianie zamiast je wypiekać zapie…maszerują do lasu.
  Po wielogodzinnym pobycie w lesie ilość wiernych powinna nam potężnie wzrosnąć – wiadomo, co się zawsze w krzakach ‚za wsiom” dzieje …
  Ilość i cena – przystępne chyba dla wszystkich.

  Ave Marycha !
  K

Dodaj komentarz

© 2011 - 2018 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.