WOŚP

WOŚPZapraszam chętnych księży do korzystania ze wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznych Parafian. WOŚP jest coroczną akcją wszystkich Parafian dobrego serca mającą na celu pomóc poszkodowanym przez życie i dlatego każdy ksiądz może zgłosić swoją kandydaturę do uzyskania tego wsparcia. Zasady są następujące:

1. Każdy z graczy może się zgłosić tylko raz. Zgłoszenia wielokrotne będą odrzucane.

2. Wszystkie zgłoszenia należy nadsyłać 8 stycznia 2012 w godzinach 00:01-21:59 czasu blogu (pokazywanego przy poście) jako komentarze pod tym wpisem.

3. Zgłoszenie powinno zawierać  nick w grze i numer strony w rankingu „Od początku” gdzie występuje gracz oraz trzy liczby oznaczające wynik gracza w kolejnych kategoriach. Nazwa i liczby powinny być odzielone średnikem (;). Błędna zgłoszenie (np: bez średników lub ze zbyt małą ilością liczb) będą odrzucane. Rozumiem, że numer strony oraz wyliczone współczynniki mogą się nieznacznie zmienić w trakcie gry

4. Nagrodą jest możliwość zakupienia jednej relikwii z listy za symboliczne 1C$.

5a. Wybieranie zwyciężców będzie 2 etapowe. Najpierw około (22:00-23:00) zostanie wybramych po 5 zawodników z najlepszymi wynikami w 3 kategoriach (na podstawie zgłoszeń na blogu):

Kategoria I „Najbardziej najeżdżani gracze”: decyduje najwyższa liczba przegranych.

Kategoria II „Pechowo atakujący”: decyduje najmniejszy procent walk wygranych (ale większy od 0).

Kategoria III „Nieumiejący zbierać relikwii”:  decyduje największy iloraz wygranych walk dzielonych przez liczbę zdobytych relikwii (dla graczy, którzy zdobyli 0 relikwii dzielnikiem jest 0,5)

5b. Około po wybraniu  5 zawodników z kazdej kategorii nastąpi weryfikacja ich zgłoszeń wg stanu gry z tego momentu. Nagrodę dostanie każdy zawodnik wygrywający swoją kategorię. Jeśli jeden zawodnik wygra więcej niż niż jedną kategorią to wciąż przysługuje mu tylko jedna możliwość zakupu po 1C$. Jeśli kilku zawodników osiągnie ten sam nagradzany wynik to każdemu z nich przysługuje możliwość zakupu po 1 C$.

6.  Lista nagród do wyboru:

• Miotły Bojowe
  • Zestaw Mały Organista
  • Grabie Świętych z Bostonu
  • Tace Obfitości
  • Ciężarówka Śmierci

7. Wszelkie wątpliwości rozstrzyga Marcin.

Zdjęcie: Openclipart.org

82 komentarze do “WOŚP”

1. jak dla mnie bezsensowny konkurs dla multikont, ktore atakuja wszystkich i wiekszosc walk przegrywaja, ale coz ^^

2. IMHO jeżeli już chcecie wesprzeć WOŚP, to wystawicie jakieś relikwie na alledrogo czy coś. Chętnie wydam parę pln wspierając WOŚP i nie wychodząc w tym celu specjalnie z domu.

3. Nominowani w I kategorii podali złe wyniki. Ilość przegranych to ilość walk minus ilość wygranych. Żadna z podanych wartości nie jest nawet zbliżona do wyniku.

4. Sądząc po wynikach i błędach w podawanych liczbach konkurs okazał się zbyt skomplikowany. Proszę następnym razem pytać się w razie wątpliwości.

5. moze na moim przykladzie przedstawie logiczny tok rozumowania:

Kate­go­ria I “Naj­bar­dziej najeż­dżani gra­cze”: decy­duje naj­wyż­sza liczba przegranych.
    // sprawa jest prosta od ilości walk odejmujemy wygrane, u mnie 1895-1810=85

Kate­go­ria II “Pechowo ata­ku­jący”: decy­duje naj­mniej­szy pro­cent walk wygra­nych (ale więk­szy od 0).
    // tu juz troche trudnie ponieważ trzeba skończyć gimnazjum by opanowac procenty „naj­mniej­szy pro­cent walk wygra­nych” czyli dzielimy[!] liczbe wygranych przez liczbe walk ogólnie u mnie:1810/1895=0,9514… czyli jest to 95 % tyle wpisalem – jest to duuuuzo i nie mam najmniejeszej szansy w tej kategorii ponieważ liczy się NAJMNIEJSZY PROCENT.

Kate­go­ria III “Nie­umie­jący zbie­rać reli­kwii”: decy­duje naj­więk­szy ilo­raz wygra­nych walk dzie­lo­nych przez liczbę zdo­by­tych reli­kwii (dla gra­czy, któ­rzy zdo­byli 0 reli­kwii dziel­ni­kiem jest 0,5)
    // i tutaj sprawa jest skomplikowana ponieważ pada słowo ILORAZ – nic innego jak dzielenie.
    tu dzielimy liczbe wygranych walk przez liczbe zdobytych relikwii od początku gry. w moim przypadku 1810/0,5=3620
    dzielę przez 0,5 ponieważ NIE ZDOBYŁEM zadnej relikwii! w tej kategorii powinien wygrać proboszcz z najwiekszym współczynnikiem. ponieważ wartoś ta pokazuje „względnego pecha” w zdobywaniu relikwi – proprcjonalnie im wiecej tym wieksze nieszczęście 😉

to tak na przyszłość

ave

6. W kategorii III najwyższy wynik spośród nominowanych i do tego prawidłowo policzony uzyskał gajla. Jako, że błąd w nominacjach III kategorii powstał z mojej winy White_Magic zachowuje swoje prawo do nagrody. Ordonisko za rozwagę i bystrość umysłu o tak późnej porze też coś dostanie (Półtorak czeka na WR).

7. tak w ogóle, patrzac na zgłoszenia to połowa jest niepoprawna, a jak było pisane – nieprawidłowe zgłoszenia będą odrzucane – mam nadzieję, że tak się stanie.
    jeśli coś mi się tu trafi to poproszę Miotły bojowe 😉

spadam do Gospodyni mojej bo już się wierci…

8. Marcinie, taki burdel, że sam się chyba pogubiłeś …. to jak prości księżulkowie z wiejskich parafii mają to skumać ???

Ave Marycha !
    K

9. Tylko, że nominowani ponownie w III kategorii popełnili złe zgłoszenia. Wszyscy.
    Wygrał (chyba) Ordonisko, 1810 walk i zero zdobytych relikwii.