Święty IT-Notes

Zapi­suj w nim każdą ważną rzecz, bo nie znasz ani dnia, ani godziny gniewu jego… A do tego w note­sie będziesz mógł zro­bić kopię bez­pie­czeń­stwa spi­su­jąc wszyst­kie zera i jedynki z dysku twardego. Możesz też w nim trzymać informacje na temat, kto, gdzie, kiedy, z kim i za ile. A później je wykorzystywać dla dobra swojej parafii i swojego.

• ilość wiernych: +50
  • przyrost zdrowia: +5
  • przyrost energii: +5
  • przyrost wiernych: +5
  • przyrost C$: +15
  • Organiści: +150 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza: +150 do obrony

Relikwia Święty IT-Notes dostępna jest w queście stałym o nazwie Odtwa­rza­nie. Quest Odtwa­rza­nie rozpocznie się 24.01.2012 o godzinie 23:00 i dostępny jest dla graczy od 19 LVL.

Relikwia Święty IT-Notes oraz quest Odtwa­rza­nie powstały dzięki pomocy gracza Bartusia oraz w wyniku nacisków lobby graczy pod przewodnictwem Marcina 🙂

zdjęcie: Notes z długopisem przez Piotr Wojtkowski, Spalony samochód przez Petr Kratochvil, Stary zegar w sepii przez Vera Kratochvil, Pomoc kluczowych przez Petr Kratochvil, Karta kredytowa kobiety i pieniądze przez Petr Kratochvil, Dyskietek przez Petr Kratochvil, Fajerwerki przez Anna Cervova

16 komentarzy do “Święty IT-Notes”

1. Podobno to Parafianin zabrał Palikotowi jointa i dał w zamian kadzidełka… przez co ten drugi postarał się w podzięce wywrócić serwer…

1. Nie wiem jak rozumiemy, wiem jaka jest definicja. Za wiki: Autor – osoba, która stworzyła, współtworzyła lub zapoczątkowała tworzenie dzieła.
        Ja płakać nie mam zamiaru z tego powodu.

1. No to autorem jest Parafianin, bo on zapoczątkował ideę tworzenia questów na parafia.biz. Albo Bartusia, który stworzył quest znacznie wcześniej. A zresztą kazdy jest autorem, za mirciniki: Autor – soba, która mogła coś stworzyć, współtworzyc lub zapoczątkować. I dlatego osobiście uzupełniam listę współtwórców o:
          TheStachoo – wiadomo dlaczego,
          Nieznanych uczonych z Byblos – za wymyślenie alfabetu, którym można zapisywać słowa,
          Włdysława Kopalińskiego – za słownik, którym się posługuję przy pisaniu
          Wszyscy pracownicy RAND Corp. – za stworzenie Internetu, którym wysłaliśmy nasze propozycje
          I wszyscy inni, którzy poczuwają się do wpółautorstwa.

2. Zajęcie na kilka dni. Super.
    Ale to WCIĄŻ za mało Questów.

Powinny pojawiać się znacznie częściej i być znacznie dłuższe.