Choinka dla Artystów

Choinka dla Artystów to prezent Pierwszego Sekretarza Unii Bezbożników dla najlepszych pisarzy i poetów. Przysyłana jest  bezpośrednio z Brukselki pod dom wybrańców. Według instrukcji zapewnia pomyślność przez cały rok o ile będzie podlewana żółtą wodą lub inną cieczą o tym kolorze. W sumie przy tej ilości piwa, która przelewa się przez twój układ pokarmowy to nie będzie żaden problem. A może nawet jakieś przysłowie się z tego zrobi? Np: „Im więcej piwa tym więcej pomyślności? Albo coś podobnego. A że się nie rymuje? Haiku i harakiri też się nie rymują a MadeinJapanczykom się podobają. I Brukselka musi to docenić i za ten jednowiersz dostaniesz to, co tak lubią dzieci z twojej parafii.

• poziom zdrowia: +30
  • poziom energii: +15
  • Ministranci: +2 do ataku
  • Małe Dewotki: +0,5 do ataku i +2 do obrony

Relikwia do zdobycia w Świątecznym Konkursie Choinkowym a także na Noworocznej wyprzedaży.

Zdjęcie: Wikipedia

5 komentarzy do “Choinka dla Artystów”